Zalim İstanbul Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu

11 ay önce
Reklamlar

Zalim İstanbul Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu
Reklamlar

Ay Yapım imzası taşıyan yeni dizi Zalim İstanbul’un senaryosu yazım aşamasında. Dizinin senaryosunu daha önce Gümüş, Karadayı, Kara Para Aşk gibi çok sevilen dizilerinde senaryosunu yazmış olan usta senaristler Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alıyor. Çok yakında Kanal D’de ekranlara gelecek olan Zalim İstanbul dizisinin yönetmenliğini ise Cevdet Mercan üstleniyor.

Zalim İstanbul’un oyuncu kadrosunda Fikret Kuşkan, Mine Tugay, Deniz Uğur, Mehmet Ozan Dolunay, İdris Nebi Taşkan, Berker Güven, Simay Barlas ve Bahar Şahin gibi isimler yer alıyor.


Reklamlar

Zalim İstanbul Dizisi Konusu;

Bir yalana inanıp moda dünyasına giren ve hızlar zirveye yükselen genç bir kızın hayatını anlatmaktadır.

Zalim İstanbul Dizisi Oyuncuları ;

Fikret Kuşkan,


Reklamlar

Usta oyuncu 1965 yılında İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Lise yıllarında oyunculuğa merak saran Fikret Kuşkan, İstanbul Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra sırası ile Kara Melek, Kurtuluş, Esir Şehrin İnsanları, Kasabanın İncisi, Şapkadan Babam Çıktı, Bıçak Sırtı, Parmaklıklar Ardında, Hanımın Çiftliği, Hayat Devam Ediyor, Yasak, Çifte Saadet ve Kırlangıç Fırtınası gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Mine Tugay,


Reklamlar

Güzel oyuncu 28 Temmuz 1978 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında oyunculuk bölümüne başlamıştır. Daha önce bir çok başarılı işte çalışmıştır. Güzel oyuncuyu en son Paramparça dizisinde Asuman karakteri ile izlemiştik.

Deniz Uğur,


Reklamlar

17 Ekim 1973 Ankara doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Son olarak Bir Deli Sevda’nın kadrosunda izlediğimiz deneyimli oyuncu daha önceden Kara Kutu, Aşk Zamanı, Umutsuz Ev Kadınları, Adını Feriha Koydum, Ertelenmiş Hayatlar, Sahte Prenses ve Benimle Evlenir misin? gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Mehmet Ozan Dolunay,

Yakışıklı oyuncu 17 Şubat 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Star Tv ekranlarında yayınlanan Yüksek Sosyete dizisinde Mert karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Oyunbozan, Tatlı Küçük Yalancılar gibi dizilerde önemli rollerde yer almıştır. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde tanıştığı Melisa Şenolsun ile aşk yaşıyor. https://www.instagram.com/modolunay/

İdris Nebi Taşkan,

Genç oyuncu 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Büyükçekmece Spor Kulübünde profesyonel olarak Basketbol oynamaktadır. Yakışıklı oyuncu en son Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Yasin karakterine hayat vermiştir.

Berker Güven,

1994 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunudur. 2014 yılında Craft Oyunculuk Atölyesi’nde eğitim almıştır. Daha önceden tiyatroda sahne almıştır. 17. Direklerarası Seyirci Ödülleri’nde ve Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri’nde genç erkek oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Bu sezonun iddialı sinema filmlerinden Babam filminde kamera karşısına geçmiştir. Genç oyuncu son olarak Vatanım Sensin dizisinde Alexi karakterine hayat vermiştir.

Simay Barlas,

5 Mayıs 1998 İstanbul doğumlu genç oyuncu kariyerine 2016 yılında Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde başlamıştır. Henüz daha kariyerinin başında olan güzel oyuncu katalog çekimlerinde keşfedilmiştir. Daha sonra Rocco ve Uludağ reklam filmlerinde rol almıştır. Genç oyuncunun ilk ve tek dizi kariyeri ise yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın yaptığı Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Gözde karakteri ile olmuştur. Son olarak ise Adı Efsane dizisinde Naz karakterine hayat vermiştir.

Bahar Şahin

26 Mayıs 1997 Artvin doğumlu oyuncu özel oyunculuk eğitimi aldıktan sonra 2016 yılına O Hayat Benim adlı televizyon dizisiyle profesyonel oyunculuk hayatına merhaba demiştir. Genç oyuncu akabinde ise Kayıtdışı, Lise Devriyesi, Oha Diyorum ve Yol Arkadaşım gibi dizi ve sinema projelerinde rol almıştır. Son olarak ise Servet dizisinde Ferah Feza karakterine hayat vermiştir.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.