Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Yüz Yüze Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir: Oyuncu Kadrosu

Reklamlar

Reklamlar

TİMS & B Yapım‘ın ortaklığında çekilen yeni dizi Yüz Yüze bu akşam Show TV ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Söz dizisi ile iyi bir çıkış yakalayan TİMS & B Yapım’ın yapımcılığında çekilen Yüz Yüze iddialı geliyor.

Show Tv için hazırlanan ‘Yüz Yüze’ isimli yeni dramanın senaryosunu daha önceden Poyraz Karayel, Sana Bir Sır Vereceğim ve Söz gibi dizilerden tanınan Ethem Özışık kaleme alacak. Osman Taşçı‘nın yönetmenliğini üstlendiği kod adı Yüz Yüze olan yeni dizi bu akşam ilk bölümüyle Show Tv’de.

Yüz Yüze Konusu

Cihangir ile Seliha. İkili bu dünyanın zıt kutupları olmasına rağmen hayat onları yan yana getirecektir. Seliha, Cihangir’in lideri olduğu azılı bir çetenin peşindedir. Birbirlerinin burunlarının ucunda aynı mahallede oturan Seliha ve Cihangir birbirini arıyor. Tabi ikisi de birbirinden habersiz bir şekildi. Bu zamana kadar aşktan kaçan Seliha ve Cihangir, hiç umulmadık bir zamanda artık Yüz Yüze’dir.


Reklamlar

Dizi, 4 kişilik bir çetenin lideri olan Cino’nun intikam hikayesine odaklanıyor. Cihangir’in polis babası büyük bir operasyonda yanlış alma sonucu öldürülür ve vatan haini ilan edilir. Artık Cino için tek bir yol vardır; o da yarım kalan hesabı sormak.. Seneler önce babasını vuran adamla karşı karşıya gelecektir.

Yüz Yüze Oyuncuları

Sinem Kobal (Seliha);

14 Ağustos 1987 Ankara doğumlu oyuncu Beykent Üniversitesi Sahne Sanatları mezunudur. Profesyonel oyunculuğa 2000 yılında başlamıştır. 2000’den bu yana Dadı, Hürrem Sultan, Lise Defteri, Selena, Küçük Sırlar, Gönül İşleri ile Analar ve Anneler’in kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Birkan Sokullu (Cihangir);

6 Ekim 1985 İstanbul doğumlu oyuncu Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü mezunudur. Elif, Küçük Kadınlar, Melekler Korusun, Küçük Sırlar, Uçurum, Fatih ile Kurt Seyit ve Şura’nın kadrosunda yer almıştır. Son olarak ise geçtiğimiz sezon yayınlanan Hayat Şarkısı’nda Burcu Biricik ve Tayanç Ayaydın’la başrolleri paylaşmıştır. Daha önceden


Reklamlar

Ahmet Rıfat Şungar (Mustafa);

9 Temmuz 1983 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Daha önceden Hatırla Sevgili, Kaybolar Yıllar, Es Es, Karadağlar, Bir Ömür Bitmez, Merhamet, Ah Neriman, Gamsız Hayat ile Aşk ve Gurur gibi dizi projelerinde rol almıştır.


Reklamlar

Taner Ölmez (Aleko);

8 Ağustos 1986 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Kapalı Çarşı, İstanbul’un Altınları, Kayıp Şehir, Çıplak Gerçek, Tatar Ramazan, Medcezir ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem’in kadrosunda yer almıştır.

Merve Dizdar (Yeşim);

6 Nisan 1986 İzmir doğumlu oyuncu Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Daha önceden Kader Çizgisi, İnsan Aldandı, Doksanlar, Çılgın Dersane Üniversitede ve Kertenkele’nin kadrosunda yer almıştır.

Özgür Emre Yıldırım (Tatar);

26 Ekim 1983 İstanbul doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. 2010 yılında Elde Var Hayat dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Daha sonra sırası ile Kahireli Palas, Karadayı, Aile İşi, Yıldızlar Şahidim ve Çoban Yıldızı’nda rol almıştır.

Başak Daşman (Emel);

10 Nisan 1981 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Oyunculuk eğitimi almıştır. Daha önceden Yılna Hikayesi, Asmalı Konak, Avrupa Yakası, Doktorlar, Parmaklıklar Ardında, Bahar Dalları, Son, İntikam, Kara Ekmek ve Rüzgarın Kalbi gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Ece Çeşmioğlu (Zeynep);

26 Kasım 1990 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Ünivesitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden İki Aile, Eyvah Halam, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Firar, Yaz’ın Öyküsü, Kalbim Yangın Yeri ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de rol almıştır.

Rüzgar Aksoy (Ender);

5 Ocak 1981 İstanbul doğumlu oyuncu Haliç Üniversitesi Konservatuvar mezunudur. Daha önceden Tek Türkiye, Adanalı, Serçe, Türkan, Karakol, Annem Uyurken, Ah Neriman ve Kara Sevda gibi dizilerde rol almıştır.

Muhammet Çakır (Molla Yunus);

12 Kasım 1982 İstanbul doğumlu oyuncu daha önceden oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Profesyonel oyunculuk hayatına tiyatro ile başlangıç yapmıştır. Televizyon dünyasında ilk kez yer alacak olan tiyatro oyuncusu daha önceden Kıran Resimleri ve Köşe Bucak İstanbul adlı oyunlarda sahne almıştır.

Selin Yeninci;

16 Ocak 1988 İstanbul doğumlu oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Daha önceden Olur Olur, Tuz Ruhu ve Kaçın Kurası’nda rol almıştır.

Ali Seçkiner, Nihal Telcan, Kaan Uluca ve Celal Öztürk yer alıyor.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.