Yuvamdaki Düşman Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

11 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Yapımcılığını Düş Gezginleri’nin yaptığı başrollerinde Pamir Pekin, Ece Çeşmioğlu, Nebahat Çehre ve Aslı Tandoğan’ın yer aldığı Show TV’nin iddialı yeni dizisi ”Yuvamdaki Düşman” bu akşam ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkıyor. Heyecanın ve entrikanın bol olduğu hikayesi ile dikkat çeken dizide başrollere Rıza Akın, Sultan Köroğlu, Hakan Dinçkol, Pelin Öztekin, Cansu Türedi ve Doğaç Yıldız gibi isimler eşlik ediyor.

Pelin Karahan ile Çağdaş Onur Öztürk’ün sürpriz bir rolde yer alacağı Show TV’nin iddialı yeni dizisi Yuvamdaki Düşman 25 Ocak’tan itibaren her hafta perşembe günleri ekrana gelecek.


Reklamlar

Yuvamdaki Düşman Konusu

Dizide çocukluğundan beri hayallerini kurduğu ve her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya ramak kala elindekileri kaybeden genç kadının ve tekrardan bir hayat kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve oldukça mutlu olan ailenin hikayesine odaklanıyor.

Yuvamdaki Düşman Oyuncuları

Pamir Pekin (Murat);

31 Mayıs 1979 İstanbul doğumlu oyuncu Marmara Üniversitesi Ekonometri Bölümü mezunudur. Kariyerine modellik yaparak başladıktan sonra reklam filmlerinde oynadı. 2007 yılında Komiser Nevzat dizisi ile oyunculuğa adım atarak akabinde Parmaklıklar Ardında, Keskin Bıçak, Lale Devri, Muhteşem Yüzyıl, Güzel Çirkin, Gönül İşleri, Gülümse Yeter, Hayat Şarkısı ve Tutsak gibi dizi projelerinde rol almıştır.


Reklamlar

Aslı Tandoğan (Yasemin);

2 Nisan 1979 Ankara doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı mezunudur. Daha önceden Kurşun Yarası, Aşka Sürgün, Dudaktan Kalbe, Kapalı Çarşı, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Atlılar, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, A.Ş.K, Oyunbozan ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem’in kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Nebahat Çehre (Olcay);

15 Mart 1943 Samsun doğumlu oyuncu sanat okulu mezunudur. 1959 yılında Türkiye Güzellik Kraliçesi seçilmiştir. Deneyimli oyuncu bir çok sinema filminin yanı sıra Yeni Hayat, Zalim, Yadigar, Candan Öte, Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl, A.Ş.K ve Kara Para Aşk’ın kadrosunda yer almıştır.

Çağdaş Onur Öztürk (Kemal);

16 Ağustos 1979 Sivas doğumlu oyuncu Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. En son Diriliş Ertuğrul’da izlediğimiz deneyimli oyuncu daha önceden Kış Güneşi, Yaz’ın Öyküsü, Düşler ve Umutlar, Aşktan Kaçılmaz, Böyle Bitmesin, Kuzey Güney, Sakarya Fırat ve Doğruluk Ekseni’nin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Pelin Karahan (Tülin);

6 Ekim 1984 Ankara doğumlu oyuncu Eskişehir Turizm ve Otelcilik Bölümü mezunudur. En son Yeter dizisinde başrolleri paylaşan başarılı oyuncu daha önceden Muhteşem Yüzyıl ve Kavak Yelleri’nin kadrosunda yer almıştır.

Ece Çeşmioğlu (Ceren);

26 Kasım 1990 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Ünivesitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Genç oyuncu daha önceden Çocuklar Duymasın, Gümüş, İki Aile, Eyvah Halam, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Firar, Yaz’ın Öyküsü, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Kalbim Yangın Yeri’nde rol almıştır.

Pelin Öztekin (Nil);

1 Ocak 1987 İzmit doğumlu oyuncu Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü mezunudur. BKM Atolye Oyuncuları’nde eğitim almıştır. Başarılı oyuncu daha önceden Hayat Bilgisi, Sınıf, Çok Güzel Hareketler Bunlar, Doksanlar, Zeyrek ile Çeyrek ve Hayat Şarkısı gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Hakan Dinçkol (Alper);

20 Aralık 1981 İstanbul doğumlu oyuncu kariyerine tiyatro oyunlarında sahne alarak başlamış ve akabinde Asla Vazgeçmem ve Savaşçı’nın kadrosunda yer almıştır.

Rıza Akın (Hikmet Kara);

1 Ocak 1957 Adana doğumlu oyuncu kısa süreli oyunculuk eğitimi almıştır. Deneyimli oyuncu daha önceden Beyaz Gelincik, Hesaplaşma, Kılıç Günü, Tövbeler Tövbesi, Eve Düşen Yıldırım, Ben Onu Çok Sevdim, Kardeş Payı, Maral, Son Destan ve Cesur Yürek’in kadrosunda yer almıştır.

Doğaç Yıldız (Metin);

16 Eylül 1991 İstanbul doğumlu genç oyuncu kısa süreli tiyatro eğitimi aldıktan sonra Aşkına Eşkiya, Tatlı Hayat, İki Aile, Gece Gündüz, Kertenkele ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Cansu Türedi (Tuğçe);

Genç oyuncu profesyonel oyunculuk hayatına 2017 yılında başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün’ün paylaştığı Cesur ve Güzel ile başlangıç yapmıştır.

Sultan Köroğlu Kılıç (Safiye Kara);

Başarılı oyuncu daha önceden Dabbe: Cin Çarpması, Dabbe 5: Zehr’i Cin ve Aşk Laftan Anlamaz gibi projelerde rol almıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.