Yeni Gelin İskender Kimdir Gerçek Adı Yaşı Boyu Biyografisi

12 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Ekranların sevilen aile komedisi dizisi Yeni Gelin’e sürpriz bir oyuncu daha dahil oldu. Korkut’un kimsenin bilmediği oğlu İskender diziye katılıyor.

Korkut’un bu zamana kadar herkesten gizlediği oğlu İskender’in varlığı konaktakileri derinden sarsar. Hem kaynanalar hemde gelinler bu durumdan son derece gergindir. Konaktaki herkes İskender meselesi ile uğraştığı sırada Kalender Ağa ise bu meseleden oldukça uzaktır. Gözünde ne ağalık ne de sorumluluklar vardır. Çünkü varı yoğu Asude’dir.


Reklamlar

Gelelim bu sorusunun cevabına Kalender, Müsellim ve Türkmen Bozok’un bilmedikleri kardeşi İskender’i kim canlandıracak? İskender Bozok karakterini daha önceden Hanım Köylü ile Güzel Köylü’den tanıdığımı Toygan Avanoğlu canlandıracak. Oyuncu bilgilerini haberin devamından öğrenebilirsiniz.

Toygan Avanoğlu Kimdir?


Reklamlar

24 Eylül 1979 İzmir doğumlu oyuncu kısa süreli oyunculuk eğitimi aldıktan sonra profesyonel oyunculuk hayatına 2009 yılında Kanal-i-zasyon adlı sinema filmiyle başlangıç yapmıştır. Deneyimli oyuncu akabinde ise Düşman Kardeşler, Kedi Özledi, Güzel Köylü, Hanım Köylü, Hayati Tehlike, Babası, Deli Aşk, Ayla ve Yol Arkadaşım gibi projelerde rol almıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.