Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Yeni Gelin Bella Kimdir? Jessica May Drociunas Kim? Nereli Kaç Yaşında?

9 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Yapımcılığını Süreç Film‘in üstlendiği Yeni Gelin dizisi ilk bölümü ile 11 Mart Cumartesi akşamı Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Yönetmen koltuğunda Ersoy Güler’in oturduğu dizinin başrollerini Jessica May, Tolga Mendi, Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu ve Murat Kocacık gibi usta isimler paylaşacak. Başrol oyuncularından yabancı oyuncu Jessica May, dizide Bella karakterine can verecek.

Jessica May (Bella) Kimdir;
Genç ve güzel oyuncu Jessica 5 Aralık 1993 tarihinde Paranacity’de Dünyaya gözlerini açmıştır. Güzel oyuncu kitap okumayı ve ata binmeyi çok sever. 175 boyunda, yeşil gözlü ve yay burcudur. Jessica, Biyolojik Bilimler Bölümü’nü kazandıktan sonra modellik yapma kararı alır ve eğitimine ara verir. Köpekleri çok seven başarılı oyuncu özellikle de sokak köpeklerine yardımcı olmayı kendine görev bilmiş. En büyük hayallerinden bir tanesi de, sokağında ki köpeklerin bulunduğu bir hayvan çiftliği kurmaktır. 15 yaşına kadar çiftlikte büyüyen oyuncunun annesi öğretmen, babası ise çiftçidir. Bir de veterinerlik okuyan kardeşi vardır. Türkiye’yi gezmekten ve farklı kültürleri tanımaktan keyif alan Jessica, değişik şehirler görmeyi ve insanlarla iletişim kurmayı çok seviyor. Jessica May, Show Tv’de yakında yayınlanacak olan Yeni Gelin dizisinde, Türkmen Aşireti’ne gelin giden genç bir kızı oynayacak.

Güzel oyuncu Jessica May, 5 Aralık 1993 senesinde Paranacity’de doğmuştur. Kitap okumayı ve ata binmeyi çok seven Jessica, 1.75 boyunda, yeşil gözlü ve yay burcudur. Biyolojik Bilimler Bölümü’nü kazanan Jessica May, hayatına model olarak devam etmek için eğitim hayatına ara verdi. Köpekleri çok seven Jessica May, özellikle sokak köpeklerine elinden geldiğince bakmayı çok seviyor. En büyük hayallerinden biri sokakta bulduğu köpeklerden bir hayvan çiftliği kurmak. 15 yaşına kadar çiftlikte büyüyen Jessica’nın öğretmen olan annesi ve çiftçi olan babası Brezilyalıdır. Ayrıca veterinerlik okuyan bir erkek kardeşi vardır. Türkiye’yi gezmekten ve farklı kültürleri tanımaktan keyif alan Jessica’nın farklı şehirleri görmek, sıcak ilişkiler kurmak yapmak istediği planları arasında. Jessica May, Show TV’nin yeni dizisi Yeni Gelin’de, Türkmen Aşireti’ne gelin giden genç bir kızı oynayacak.


Reklamlar

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.