Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Yeni Gelin Ayşe Kimdir? Zeynep Kankonde Kim?

10 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Süreç Film‘in yapımcılığını üstlendiği Yeni Gelin dizisi çok yakında Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Cast çalışmalarının tüm hızla devam ettiği ve Ersoy Güler’in yönettiği dizinin başrollerini Tolga Mendi, Mustafa Avkıran, Sema keçik ve Zeynep Kankonde gibi deneyimli isimler paylaşıyor. Dizinin çekimleri 2 gün İstanbul’da sürdükten sonra, geri kalan bölümlerin çekimlerine ise Adana’da devam edileceği öğrenildi. Dizide Zeynep Kankonde, Ayşe karakterine can verecek.

Ayşe’nin Dizideki Rolü;
Kalender’in ortanca karısı olan Ayşe, konağın işveli ve cilveli kadınıdır. Onda ki özgüven neredeyse kimsede yoktur. Her ne kadar kocasını iki kadınla paylaşsa da, pastanın büyük payının kendine düştüğünü sanır. Kadınlığını bir cephane misali kullanır ve o pastadan pay almasını bilir. Hayatta ki gayesi ise Möhteber’e yaklaşıp Asiye ile aşık atmak olacaktır.

Zeynep Kankonde (Ayşe) Kimdir;
Deneyimli oyuncu 3 Mart 1980 tarihinde Eskişehir’de Dünyaya gözlerini açmıştır. Daha önceden Kayıp, Kiraz Mevsimi ve Tutar mı Tutar gibi dizilerde yer alan usta oyuncunun son oynadığı dizi ise Familya’dır.


Reklamlar

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.