Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Yaşamayanlar Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

1 gün önce
Reklamlar

Yaşamayanlar Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu
Reklamlar

En son Barış Arduç’la başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk’ta izlediğimiz güzel oyuncu Elçin Sangu’nun kameralar karşısına geçeceği yeni dizi projesi belli oldu. Elçin Sangu’ya yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu eşlik edecek. BluTV’de yayınlanacak olan projenin adı ”Yaşamayanlar” olarak netleştirildi. 8 yada 10 bölüm olarak düşünülen projenin vampir hikayesi olacağı bekleniyor. Cast çalışmaları devam eden projenin detaylı bilgilerini önümüzdeki günlerde sizlere aktaracağız.

Yaşayamayanlar yakında BluTV’de.

Yaşamayanlar Konusu

Bir vampir hikayesi…


Reklamlar

Yaşamayanlar Oyuncuları

Elçin Sangu;

13 Ağustos 1985 İstanbul doğumlu oyuncu Mersin Üniversitesi Opera Bölümü mezunudur. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü müziğe olan ilgisinden dolayı bırakmıştır. Ancak daha sonra sahne tozu tiyatrosunda eğitim almıştır. Profesyonel oyunculuk hayatına 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle başlayan güzel oyuncu akabinde Aşk Kaç Beden Giyer, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora v Kiralık Aşk’ın kadrosunda yer almıştır.

Birkan Sokullu;

6 Ekim 1985 İstanbul doğumlu oyuncu Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı Bölümü mezunudur. En son Yüz Yüze’nin kadrosunda yer alan deneyimli oyuncu daha önceden Hayat Şarkısı, Kurt Seyit ve Şura, Fatih, Uçurum, Küçük Sırlar, Melekler Korusun ve Küçük Kadınlar gibi dizi projelerinde rol almıştır.


Reklamlar

Selma Ergeç;

1 Kasım 1978 Almanya doğumlu oyuncu Almanya’da Münster Üniversitesi Tıp Bölümü’nde eğitim aldığı sırada okulunu yarıda bırakıp Böyle mi Olacaktı adlı dizi ile profesyonel oyunculuk hayatına ilk adımını attı. En son Vatanım Sensin’de Halide Edip’i canlandıran deneyimli oyuncu daha önceden Gönül İşleri, Muhteşem Yüzyıl, Kalp Ağrısı, Asi, Şöhret ve Böyle mi Olacaktı gibi dizi projelerinde rol almıştır.


Reklamlar

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.