Yaşamayanlar Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

10 ay önce
Reklamlar

Yaşamayanlar Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu
Reklamlar

En son Barış Arduç’la başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk’ta izlediğimiz güzel oyuncu Elçin Sangu’nun kameralar karşısına geçeceği yeni dizi projesi belli oldu. Elçin Sangu’ya ünlü oyuncu Kerem Bürsin ile Birkan Sokullu eşlik edecek. BluTV’de yayınlanacak olan projenin adı ”Yaşamayanlar” olarak netleştirildi.

8 yada 10 bölüm olarak düşünülen projenin vampir hikayesi olacağı bekleniyor. Cast çalışmaları devam eden projenin detaylı bilgilerini önümüzdeki günlerde sizlere aktaracağız.


Reklamlar

Yaşayamayanlar yakında BluTV’de.

Yaşamayanlar Konusu

1800’lü yılların İstanbul’unda başlayan hikaye günümüze kadar uzanacak. İstanbul’da lüks bir gece klübünde yolu Dmitry’le kesişen Mia, Dmitry’i yok etmek için genç isyancılarla iş birliği yapacak.


Reklamlar

Yaşamayanlar Oyuncuları

Elçin Sangu (Mia);

13 Ağustos 1985 İstanbul doğumlu oyuncu Mersin Üniversitesi Opera Bölümü mezunudur. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü müziğe olan ilgisinden dolayı bırakmıştır. Ancak daha sonra sahne tozu tiyatrosunda eğitim almıştır. Profesyonel oyunculuk hayatına 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle başlayan güzel oyuncu akabinde Aşk Kaç Beden Giyer, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora v Kiralık Aşk’ın kadrosunda yer almıştır.

Kerem Bürsin (Dmitry);

4 Haziran 1987 İstanbul doğumlu oyuncu Amerika Emerson College’da oyunculuk eğitimi almıştır. En son Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı televizyon dizisinde rol alan ünlü oyuncu daha önceden Şeref Meselesi, Unutursam Fısılda, Ulan İstanbul ve Güneşi Beklerken gibi dizi ve sinema projelerinde rol almıştır.


Reklamlar

Birkan Sokullu (Numel);

6 Ekim 1985 İstanbul doğumlu oyuncu Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı Bölümü mezunudur. En son Yüz Yüze’nin kadrosunda yer alan deneyimli oyuncu daha önceden Hayat Şarkısı, Kurt Seyit ve Şura, Fatih, Uçurum, Küçük Sırlar, Melekler Korusun ve Küçük Kadınlar gibi dizi projelerinde rol almıştır.


Reklamlar

Selma Ergeç (Karmen);

1 Kasım 1978 Almanya doğumlu oyuncu Almanya’da Münster Üniversitesi Tıp Bölümü’nde eğitim aldığı sırada okulunu yarıda bırakıp Böyle mi Olacaktı adlı dizi ile profesyonel oyunculuk hayatına ilk adımını attı. En son Vatanım Sensin’de Halide Edip’i canlandıran deneyimli oyuncu daha önceden Gönül İşleri, Muhteşem Yüzyıl, Kalp Ağrısı, Asi, Şöhret ve Böyle mi Olacaktı gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Nilperi Şahinkaya;

23 Şubat 1988 Senegal doğumlu Türk oyuncu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. En son Bu Şehir Arkandan Gelecek’in kadrosunda yer alan deneyimli oyuncu daha önceden N’olur Ayrılalım, Kiraz Mevsimi, Kayıp, Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Deniz Yıldızı gibi dizi projelerinde rol almıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.