Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Yasak Elma Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

5 gün önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Med Yapım’ın Fox Türkiye için çektiği yeni dizi ”Yasak Elma” bu pazartesi Fox TV’de başlıyor.

Melis Civelek’in kaleme aldığı dizi Hayatta üç şey gizlenemez ”aşk, duman ve parasızlık” sloganıyla yola çıkıyor. Cemiyet ve iş dünyasının arka olaylarını anlatan dizi entrika dozu yüksek öyküsüyle seyirciyi ekran başına kilitleyecek.

Şevval Sam, Onur Tuna, Talat Bulut, Eda Ece ve Sevda Erginci’nin başrollerini paylaştığı dizide, Onur Tuna; havacılık şirketi sahibi Alihan Taşdemir rolüyle Talat Bulut ise cemiyetin gözde iş adamı Halit Aydın rolünü canlandıracak. Hayatı boyunca bir çok kadınla geçmişi olan iş adamı Alihan ummadık bir zamanda aşık olacak.


Reklamlar

Reji koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu yeni dizi Yasak Elma pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor.

Yasak Elma Konusu

Yıldız ile Zeynep birbirlerine aşırı düşkün lakin farklı hayalleri olan iki kardeştir. Yıldız’ın hayatı Ender Argun adlı sosyetenin kraliçesi ile tanışınca tamamen değişir. Yıldız’ı kocası Halit’den kurtarmak için kullanan Ender, Yıldız’a hayatının teklifini sunar. Tüm bunlar olurken Zeynep’in çalıştığı firma ise Alihan Taşdemir tarafından satın alınmıştır. Zengin iş adamı olan Alihan ile Zeynep’in zıtlıkları kısa bir süre içinde etkileşim yaratır. Zeynep bir şeyi bilmiyordur ki Alihan ile Halit ortaktır. Üstelik ikinci karısının kardeşidir.

Yasak Elma Oyuncuları

Talat Bulut (Halit Aydın),


Reklamlar

23 Mart 1956 Kars Sarıkamış doğumlu oyuncu daha önceden Aşk Olsun, Annem, Kasaba, Göç Zamanı ile Fazilet Hanım ve Kızları gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Şevval Sam (Ender Argun),


Reklamlar

11 Kasım 1973 İstanbul doğumlu oyuncu Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü mezunudur. Deneyimli oyuncu daha önceden Süper Baba,Aşkın Dağlarda Gezer, Gülbeyaz, Çocuğun Var Derdin Var, Kara Kutu ve Bodrum Masalı gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Onur Tuna (Alihan Taşdemir),


Reklamlar

1 Ocak 1985 İstanbul doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Daha önceden Hayat Devam Ediyor, Filinta ve Cesur Yürek gibi dizilerde rol almıştır.

Eda Ece (Yıldız Yılmaz),

20 Haziran 1990 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Güzel oyuncu daha önceden Hayat Bilgisi, Bez Bebek, Pis Yedili, Beni Böyle Sev ile İlişki Durumu Karışık’ın kadrosunda yer almıştır.

Sevda Erginci (Zeynep Yılmaz),

3 Ekim 1993 İstanbul doğumlu oyuncu 15 yaşında tiyatro ile ilgilenmeye başladıktan sonra Koyu Kırmızı, Veda, Karagül, Uzaklarda Arama, Hayat Bazen Tatlıdır ve Ver Elini Aşk gibi projelerde rol yer almıştır.

Kıvanç Kasabalı (Sinan),

24 Şubat 1975 İstanbul doğumlu oyuncu Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. En son Siyah Beyaz Aşk’ın kadrosunda yer alan deneyimli oyuncu daha önceden Bodrum Masalı, Analar ve Anneler, Ağlatan Dans, Merhamet, Yaprak Dökümü, Kanlı Düğün ve Ayrılsak da Beraberiz gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Şafak Pekdemir (Zehra Argun),

19 Haziran 1988 İstanbul doğumlu oyuncu Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. En son Asla Vazgeçmem’in kadrosunda yer alan başarılı oyuncu daha önceden Şüphe, Leyla ile Mecnun ve Türk Malı’nda rol almıştır.

Barış Aytaç (Caner Çelebi),

1 Ocak 1987 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. En son Kalp Atışı’nda izlediğimiz deneyimli oyuncu daha önceden Gülümse Yeter, Tutar mı Tutar, Acil Aşk Aranıyor, Boynu Bükükler, Aramızda Kalsın ve Evlerden Biri gibi dizilerde rol almıştır.

İrem Kahyaoğlu (Şengül Doğan),

1 Ocak 1980 İzmit doğumlu oyuncu en son Yıldızlar Şahidim adlı televizyon dizisinde rol almıştır. Deneyimli oyuncu daha önceden ise Şeytan Tüyü, Karadayı, Aynı Çatı Altında ve Aliye gibi dizi ve film projelerinde rol almıştır.

Ayşegül Çınar (Lila Argun),

İlber Kaboğlu (Erim Argun),

Nilgün Türksever (Zerrin Taşdemir), 

Sinan Eroğlu (Hakan Kurtuluş),

Tuğçe Koçak (Lal Uzun),

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
2 Yorum Yapıldı
  1. nil dedi ki:

    AltIntepe dizisinde sevval sam ve timuçin esen oynasa biz cok sevdik bu ikiliyi veya nejat isler oolsun.

  2. nil dedi ki:

    Keske kadIn oyuncu sevval sam erkek oyuncuda nejat isler olsa yada timuçin esen olsa yine.biz sevmistik bodrum masalIn da ya sevval sam ve timuçin esen ciftinin.