Yalancı Damat Filmi Nerede Çekildi? Oyuncuları kimler? Konusu Fragmanı

9 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Fox Tv’de her perşembe yerli sinema keyfinde bu hafta Tv’de İlk kez ekranlara gelecek olan Yalancı Damat filmi ekranlara gelecek. Yönet koltuğunda Bora Onur’un oturduğu filmin başrollerini Ali İl, Dila Danışman, Rıza Akın, Burcu Almeman, Özlem Maden, Kerem Poyraz Kayaalp ve Fahri Kıncır gibi başarılı isimler yer alıyor.

12 Temmuz saat 20:00’de ekranlara gelecek olan sinema filmi Yalancı Damat‘ın nerede çekildiğine dair kesin yerler açıklanmamış ancak bu güzel romantik komedi filminin İstanbul’da çekildiğini söyleyebiliriz.


Reklamlar

Yalancı Damat Konusu;

Kariyerine odaklanmış genç bir kız olan Aslıhan ailesi tarafından evlenmeye zorlanan mütevazi ve güzel bir kızdır. Aslıhan’ın hayatına sonunda biri girmiştir ve bu mutlu haberi tam ailesine vermek üzereyken sevgilisi ortadan kaybolur. Geceyi kurtarmak için ise kendisine sahte bir sevgili bulup bu sahte oyun ile başlayan ilişkinin gerçek aşka nasıl dönüştüğünün hikayesi anlatılmaktadır.

Yalancı Damat Oyuncuları;

Ali İl,


Reklamlar

16 Kasım 1982 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 2005 yılında yönetmenliğini Aydın Bulut’un yaptığı Ihlamurlar Altında kadrosunda yer almıştır. 2008-2010 sezonunda Deniz Akçay’ın senaryosunu kaleme aldığı Küçük Kadınlar dizisinde rol almıştır. 2012-2013 sezonunda Emre Kabakuşak yönetmenliğindeki Böyle Bitmesin kadrosunda yer almıştır. Son olarak ise 2014 yılında başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın paylaştığı Poyraz Karayel dizisinde rol almıştır. Başarılı oyuncu son olarak Ver Elini Aşk dizisinde Kaan karakterini canlandırmıştır.

Dila Danışman,


Reklamlar

Genç ve güzel oyuncu 1988 yılında İstanbul’da Dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimini tamamlayan Danışman, aynı zamanda Flamenco dansçısı ve hocasıdır. İlk oyunculuk kariyerini 2011 yılında ”Muhteşem Yüzyıl” dizisinde rol alarak yaşamıştır. Güzel oyuncu son olarak 2016 yılında ”Çifte Saadet” dizisinde rol almıştır.

Rıza Akın,


Reklamlar

1 Ocak 1957 Adana doğumlu oyuncu kısa süreli oyunculuk eğitimi almıştır. Deneyimli oyuncu daha önceden Beyaz Gelincik, Hesaplaşma, Kılıç Günü, Tövbeler Tövbesi, Eve Düşen Yıldırım, Ben Onu Çok Sevdim, Kardeş Payı, Maral, Son Destan ve Cesur Yürek’in kadrosunda yer almıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.