Vurgun Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

6 ay önce
Reklamlar

Vurgun Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu
Reklamlar

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Vurgun‘un erkek başrol oyuncusu Erkan Petekkaya oldu. Daha önce Bodrum Masalı ve Dip’in de senaryosunu yazan Başar Başaran ve Emre Özdur yeni dram dizisi Vurgun’un da senaryosunu kaleme alacaklar. Vurgun dizisi yeni sezonda Fox Tv’de ekranlara gelecek.

Vurgun Dizisi Oyuncuları;

Erkan Petekkaya (Kemal Vardar);


Reklamlar

Başarılı oyuncu Vurgun dizisinde 10 yıl komada kaldıktan sonra mucizevi bir şekilde hayata dönen Kemal Vardar karakterine hayat verecek.

12 Aralık 1971 Diyarbakır doğumlu oyuncu Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Ünlü oyuncu daha önceden Aynalı Tahir, Aşkına Eşkiya, Serseri, Beyaz Gelincik, Son Bahar, Hanımın Çiftliği, Öyle Bir Geer Zaman Ki, Dila Hanım ve Paramparça gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır. En son ise Kayıtdışı dizisinde Ali Kemal karakterine hayat vermiştir.


Reklamlar

Deniz Çakır (Reyhan);

Güzel oyuncu 31 Aralık 1981 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 2005 yılında Kanal D’de yayınlanan Yaprak Dökümü dizisi ile tanınan oyuncu sonrasında İffet, Muhteşem Yüzyıl ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerinde önemli karakterlere hayat vermiştir. Başarılı oyuncu dizide Kemal Vardar’ın eşi Reyhan karakterine hayat verecek.


Reklamlar

Emre Kınay ;

Usta oyuncu 5 Mart 1970 İstanbul doğumludur. Ünlü besteci Erdem Kınay’ın ağabeyi olan Emre Kınay, üniversite eğitimini 1995 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamladıktan sonra 1999 yılında yayınlanan Yılan Hikayesi ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Daha sonra ise sırasıyla Berivan, Baba, İki Aile, Karamel, Dürüye’nin Güğümleri, Ustura Kemal, Güneşin Kızları ve Kara Yazı gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Begüm Birgören (Asya Hemşire)

Güzel oyuncu 20 Eylül 1982 İstanbul doğumludur. Daha önce bir çok dizide rol almıştır ve en beğenilen dizileri ise şöyle; Bir Deniz Hikayesi (2015) – Zeynep, Kaçak (Merve) (2013), Ömre Bedel (2009) – Ömür karakteri ile… Hapishanede doğup, yetimhanelerde büyüyen acılı bir öğretmen olan İnci karakterine hayat verecek. Son olarak Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde İnci karakterine hayat vermiştir.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.