Verda Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu

10 ay önce
Reklamlar

Verda Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu
Reklamlar

Pastel film yeni sezonda Atv için yeni bir dizi hazırlığına başladı. Geçtiğimiz sezon Fox için hazırladığı Kalbimdeki Deniz dizisinin başrolünde yer alan Kutsi yeni dizi Verda dizisinin de başrolü için anlaşmayı imzaladı. Yeni sezonda Atv ekranlarında başlayacak olan Verda dizisinin yönetmeni Aysun Akyüz oldu. Dizinin senaristi hakkında bir isim paylaşılmadı. Gelişmeler için takipte kalın…

Verda Dizisi Konusu

yeni dizinin konusu hakkında henüz bir bilgiye ulaşılamadı.


Reklamlar

Verda Dizisi Oyuncuları

Kutsi (Kerem);

Başarılı oyuncu dizi de eşini kaybetmiş zengin bir iş adamı rolüne hayat verecek.


Reklamlar

Yakışıklı şarkıcı ve oyuncu olan Kutsi 16 Mart 1973 yılında Malatya ‘da dünyaya gelmiştir. Bir çok önemli ve tutan müzik albümü çıkarmıştır. Daha önce rol aldığı diziler ise kısaca şöyle; Doktorlar (Levent), Huzur Sokağı (Bilal), Beyaz Yalan (Demir). Oyunculuğu ile isminden sıkça söz ettiren Kutsi en son Kalbimdeki Denizi isimli dizide Mirat karakteri ile başrol oynamıştır.

Gonca Sarıyıldız;


Reklamlar

10 Şubat 1986 Ankara doğumlu Türk oyuncu Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Tiyatrosu’nda oyunculuğa başlayan güzel oyuncu 2011 yılında ilk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşadı. Akabinde ise İnadına Yaşamak, Diğer Yarım, Bedel ve son olarak Seviyor Sevmiyor dizi kadrosunda yer aldı. En son ise Nerdesin Birader dizisinde Aslı Korkmaz karakterine hayat verdi.

Mine Tugay (Niran);


Reklamlar

Güzel oyuncu 28 Temmuz 1978 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir.  1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında oyunculuk bölümüne başlamıştır. Daha önce Medcezir, Ailem Bir Alem, Paramparça gibi dizilerde rol almıştır.

Hale Soygazi;

Yeşilçam’ın duayen isimlerinden Hale Soygazi 21 Eylül 1950 yılında İstanbul’da doğmuştur. Başarılı oyuncu en son Kaderimin Yazıldığı Gün, Kuzey Güney dizilerinde rol almıştır.

Şerif Sezer ;

1 Ocak 1943 Bursa doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Usta oyuncu daha önceden Asmalı Konak, Çemberimde Gül Oya, Kırık Kanatlar, Sınıf, Hanımeli Sokağı, Lale Devri, Anneler ile Kızları, Sen de Gitme, Dila Hanım ve Karagül gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Ayşegül Günay;

9 Kasım 1969 Eskişehir doğumlu oyuncu Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Kaybolan Yıllar, Küçük Kadınlar, Aile Saadeti, Lale Devri ve Asla Vazgeçmem gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Ülkü Hilal Çiftçi,

Şebnem Zorlu,

Ahmet Kaynak,

14 aralık 1978 İzmit doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Yılan Hikayesi, Düşler ve Gerçekler, Kavak Yelleri, Sınıf, Kapalı Çarşı, Galip Derviş, Tövbeler Tövbesi, Beş Kardeş ve Aşk ve Gurur’un kadrosunda yer almıştır.

Soydan Soydaş,

Berke Hürcan,

İpek Özağan,

Barış Yalçın,

Emre Bulut,

Aydan Burhan,

Kubilay Penbeklioğlu,

Kadir Polatçı,

Damla Kaya,

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.