Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Ver Elini Aşk Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

2 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Kanal D yeni sezon dizisi ”Ver Elini Aşk” çekimlerini Gaziantep’te tamamladı. Geri sayıma gecen Salacak Yapım imzalı yeni dizi Ver Elini Aşk yeni bölümleri ile perşembe akşamlarıı saat 20:00’de Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Bora Onur’un yönettiği dizinin senaristliğini Nehir Erdem ile Ferda Eryılmaz kaleme alıyor.

Ver Elini Aşk Konusu

Amerika da doktora eğitimi yaptığı sırada bir gecelik ilişki sonucu doğan kızı ile birlikte İstanbul’da yaşayan Kaan ile İstanbul’a ablasını bulmak için gelen Antepli Ayperi’nin yolları kesişir. Ayperi İstanbul’da Kaan’ın kızı Su’ya dadılık yapmaya başlar. Kaan’la Ayperi birbirine zıt iki insan olsalar bile bilmedikleri bir şey vardır. İkilinin kaderleri seneler evvel Kıbrıs Savaşı’nda yazılmıştır.


Reklamlar

Ver Elini Aşk Oyuncuları

Sevda Erginci (Ayperi);

3 Ekim 1993 İstanbul doğumlu oyuncu küçük yaşlarda tiyatro ile oyunculuk kariyerine başlangıç yapmıştır. Daha önceden Koyu Kırmızı, Veda, Karagül ve son olarak Hayat Bazen Tatlıdır gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Ali İl (Kaan);

16 Kasım 1982 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Ihlamurlar Altında, Kırık Kanatlar, Küçük Kadınlar, Böyle Bitmesin ve Poyraz Karayel gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Köksal Engür (Emin Ağa);

5 Mart 1946 Kars doğumlu oyuncu Ankara Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Zerda, Dayı, Dudaktan Kalbe, Acemi Müezzin, Behzat Ç, Leyla ile Mecnun, Analı Oğullu, Şahane Damat ve Çoban Yıldızı gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Gülsün Sare Fil (Su);

Asuman Dabak (Mine);

1 Şubat 1970 Manisa/Akhisar doğumlu oyuncu daha önceden Kara Melek, Dayı, Sen Harikasın, Yalancı Romantik, Çakıl Taşları, Leyla ile Mecnun, Pis Yedili, Ezra, Acı Aşk ve Günebakan gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Hakan Pişkin (Fedai);

1967 Karabük doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Daha önceden Zerda, Belalı Baldız, Beşinci Boyut, Şöhret, Her Halimle Sev Beni, Serçe ve Lale Devri’nde rol almıştır.

Büşra Çam (Kiraz);

Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden İnadına Aşk ve Anladık Oldu Teşekkürler’in kadrosunda yer almıştır.

Nihal Menzil (Nazmiye);

13 Aralık 1962 doğumlu oyuncu daha önceden Bahar, Ezo Gelin, Haziran Gecesi, Çemberimde Gül Oya, Asmalı Konak, İkinci Bahar, Üvey Baba ve Dostlar Pasajı gibi bir çok projede rol almıştır.

Metin Keçeci (Selo);

1975 Hakkari doğumlu oyuncu 2004 yılında Fırtınalı Hayatlar dizisiyle profesyonel oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Daha sonra Fıtınalı Hayatlar, Bodrum Hakimi, Organize İşler, Hokkabaz ve Düşman Kardeşler gibi projelerde rol almıştır.

Toygun Ateş (Asım Dede);

1954 İstanbul doğumlu oyuncu daha önceden Arka Sıradakiler, Aşk-ı Memnu, Fatmagülün Suçu Ne, Türkan ve Muhteşem Yüzyıl’ın kadrosunda yer almıştır.

Gamze Demirbilek (Ayten);

29 Eylül 1968 İstanbul doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Kariyerine 2002 yılında Canım Kocam dizisiyle başlangıç yapmıştır. Daha sonra ise sırası ile Kara Ekmek, Yer Gök Aşk, Türkan, Arka Sıradakiler, Zoraki Koca, Çocuklar Duymasın, Yasemince ve Hayat Şarkısı’nın kadrosunda yer almıştır.

Duygu Karaca (Simten);

1985 İstanbul doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro eğitimi almıştır. Daha önceden Çeyrek ile Zeyrek, Aşk Yeniden ve N’olur Ayrılalım’ın kadrosunda yer almıştır.

Gökay Müftüoğlu (Oğuz);

7 Temmuz 1986 Rize doğumlu oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunudur. Daha önceden Emanet, Bitmeyen Şarkı, Cennetin Sırları, Aşk ve Kara Sevda gibi projelerde rol almıştır.

Burcu Günay (Belma);

1980 Ankara doğumlu oyuncu 2006 yılında Yaprak Dökümü ile profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Daha sonra ise Aşk Yeniden, Korkusuzlar, Elif, Serçe ve Çılgın Kanal gibi dizilerde rol almıştır.

Mesut Yılmaz (Mesut), Ceren Koç (Lalin), Nazan Ayas (Lütfiye),

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.