Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Vatansever Dizisi Oyuncuları Konusu Kadrosu Nerede Çekiliyor?

1 sene önce
Reklamlar

Vatansever Dizisi Oyuncuları Konusu Kadrosu Nerede Çekiliyor?
Reklamlar

Türkiye’nin kanalı Trt 1 yeni bir dönem dizisi için kolları sıvadı ve Vatansever dizisi için Patirer Film ile anlaştı.

Trt 1 kanalında ekranlara gelecek yeni dizinin başrollerini Gecenin Kraliçesi dizisinde rol alan Murat Yıldırım ile Fox’un yeni final yapan dizisi Karagül’ün baş kahramanı olan Kendal Ağa’ya hayat vermiş Mesut Akusta oldu. Bayrağa Rengini Verenler sloganı ile çekilecek dizinin bazı sahneleri Fas ve Bulgaristan‘ın bazı yerlerinde çekilecek. Vatansever dizisinin yönetmen koltuğunda Ulaş Cihan Şimşek oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Ömer Naci Topçu, Zeki Gürdal Karaoğlu kaleme alacaklar. Dizinin tarih danışmanlığını ise Ozan Bodur yürütecek

Vatansever Konusu;

Dizinin konusu özetle şöyle; Babasının intikamını almak isteyen Köroğlu ile kötü bir insan olan Bolu Bey’in savaşını izleyeceğiz.


Reklamlar

Vatansever Oyuncuları;

Murat Yıldırım (Köroğlu);

Yakışıklı oyuncu 13 Nisan 1979 Konya doğumludur. Anne ve babası Mardin’de doğmuş babası öğretmen olduğundan dolayı kendisi Konya doğumludur. Yakışıklı oyuncu daha önce en son Gecenin Kraliçesi’nde Kartal, Suskunlar’da Avukat Ecevit ve Aşk ve Ceza dizisinde Savaş karakteri ile ekran karşısına çıkmıştır.

vatansever-murat-yildirim-kimdir-koroglu

Mesut Akusta (Bolu Beyi);

Usta oyuncu 22 Şubat 1964 Konya doğumludur. Konya doğumlu olan Akusta babasının ölümünden sonra Ankara’ya yerleşmişlerdir. İlk ve orta öğretimini Ankara’da tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Karagül’de ki Kendal ağa karakterini en iyi şekilde yerine getirmiştir. Daha önce Ezel, Kurtlar Vadisi Pusu, sessiz Fırtına gibi dizilerde de rol almıştır.


Reklamlar

vatansever-mesut-akusta-kimdir

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.