Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Vatanım Sensin Yakup Yüzbaşı Ölecek mi? Ölüyor mu? Öldümü? Fatih Artman Diziden Neden Ayrıldı

8 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Vatanım Sensin dizisine bu hafta yeni bir yüz daha dahil oluyor. Yakup Yüzbaşı karakterine hayat veren Fatih Artman diziye 14. bölümünde yani 3 şubat perşembe akşamı dahil olmuştu. Yakup yüzbaşı 20 nisan Perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde idam edilerek hayatına son veriliyor. Neden İdam edildiğine dair henüz net bir bilgi yok ancak tahminlerimize göre Osmanlı subayı olduğu ortaya çıkıyor ve bu sebeple idam ediliyor. Fatih Artman senaryo gereği ölerek diziye veda mı ediyor?

Yeni bölümünü heyecan ile beklediğimiz Vatanım Sensin’de bu hafta Cevdet binbaşıya Mustafa Kemal’den bir mektup daha geliyor ve gizli görevini öğrenmiş yanına davet etmektedir. Eşref Paşa ise Cevdet’in yanında gitmesini istememektedir. Cevdet Binbaşı şimdi ne yapacak? Eşref Paşayı’mı seçecek? Mustafa Kemal’in çağrısına ne cevap verecek? Yeni bölümünü büyük bir merak içerisinde bekliyoruz.

Fatih Artman Kimdir?  Genç oyuncu 1 Ocak 1988 Ankara doğumludur. Daha önce Star Tv ekranlarında yayınlanan Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi isimli dizide canlandırığı Harun karakteri ile tanınmıştır. Daha sonra ise Bana Masal Anlat isimli sinema filminde Rıza karakteri ile başrol oynamıştır. Ayrıca Beş Kardeş, Ekşi Elmalar ve Kırık Kalpler Bankası gibi yapımlarda rol almıştır.


Reklamlar

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.