Vatanım Sensin Leon Ölecek mi? Öldü mü? Boran Kuzum Diziden Ayrılıyor mu?

11 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden Vatanım Sensin’in bu akşamki yeni bölümünde Leon ölümle burun buruna gelecek. Leon ile Mehmet bombalar nedeniyle ölecekler mi?

Leon’un yakalamak durumunda kaldığı Mehmet için umutlar tükenirken, Leon bu durumdan yara almadan kurtulacaktır. Bu sezon sonu biteceği iddia edilen Vatanım Sensin’in sevilen oyuncusu Boran Kuzum’un şimdilik diziden ayrılacağı yönünde bir durum söz konusu olmadı.


Reklamlar

Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Miray Daner, Onur Saylak gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizide İzmir’ in Kurtuluş Savaşı sırasında Yunan İşgali dönemlerini konu alıyor. Kısa sürede etkileyici sahneleri ve konusu ile izleyici kitlesine ulaştı bile. Son bölümde ise silahlardan dolayı Yunan Komutan Valisi’ nin Hilal’ e vermiş olduğu idam cezası uygulanacağı zaman Vasili’ ye gelen bir mektup tüm işleri değiştirir. Mektupta Hilal serbest bırakılmazsa oğlu Leon’ un öleceği gibi yazılar yer alıyor. Vasili her ne kadar Hilal’ i idam ettirmek istese de diğer yandan da oğlunun hayatı tehlikede.  


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap
3 Yorum Yapıldı
  1. Ali dedi ki:

    Hilal ve leon çok yakışıyolar şu yıldızıda dizide çıkartın

  2. Anonim dedi ki:

    Hilal ve Leonu çok seviyorum. İkisi de çok iyi sevgili olsunlar.

  3. hilal & leon dedi ki:

    Hilal ve leon çok yakışıyor hilal ve leon sevgili olmalı bence birbirlerini seviyorlar ama belli etmiyorlar yıldızı boşversinler