Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Uzaklarda Arama Filmi Oyuncuları Konusu Nerede Çekildi?

4 hafta önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Yönetmenliğini Türkan Şoray’ın senaristliğini Onur Ünlü’nün üstlendiği Dramatik/Komedi filmi ”Uzaklarda Arama” Cuma akşamı Star Tv ekranlarında seyircisiyle buluşuyor.

Muğla/ Yeşilyurt‘ta çekilen filmin oyuncu kadrosunda Mustafa Uğurlu, Ekin Türkmen, Yağmur Ünal, Sevda Erginci, Kaan Urgancıoğlu, Elif Atakan, Mehtap Bayrı, Pınar Göktaş, Serkan Şenalp, Aslı Samat ve Esra Ergün gibi isimler yer alıyor.

Uzaklarda Arama Filmi Muğla‘nın Menteşe ilçesine bağlı Yeşilyurt mahallesinde çekilmiştir.


Reklamlar

Küçük bir kasabaya taşınan bir pavyon, halkın bu pavyona tepkisi ve böyle bir ortamda alevlenen bir aşk hikayesi.. Uzaklarda Arama, 22 Haziran 2018 Cuma akşamı saat 20:00’da Star Tv’de.

Uzaklarda Arama Konusu

Resmi bir karar doğrultusunda şehir merkezindeki bir pavyon, şehrin dışındaki bir kasabaya taşınır. Mecburen de olsa taşınmak durumunda kalan pavyonun kadın çalışanlarıyla kasabanın kadınları arasında büyük bir mücadele başlar. Çünkü kasabanın kadınları kocalarını pavyona kaptırmaktan endişelidir.


Reklamlar

Erkekleri ise bu durumdan oldukça keyif duyarlar. Bu karmaşanın tam da orta yerinden tutkulu bir aşk hikayesi vardır. Ama imkansızlığın farkında bile değillerdir. Farklı dünyaların iki insanı olarak kesişen bu trajedik hikayeyi 9 yaşındaki Yusuf’dan dinleyeceğiz.

Uzaklarda Arama Oyuncuları

Mustafa Uğurlu,


Reklamlar

Ekin Türkmen,

Sevda Erginci,


Reklamlar

Mehtap Bayri,

Yağmur Ünal,

Serkan Şenalp,

 

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.