Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Umuda Kelepçe Vurulmaz Cemre kimdir? Melisa Şenolsun Yeni Dizisi

1 sene önce
Reklamlar

Umuda Kelepçe Vurulmaz Cemre kimdir? Melisa Şenolsun Yeni Dizisi
Reklamlar

Fox Tv’nin yeni dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz ‘ın genç karakterlerinden olan Cemre karakterini sizlere biraz tanıtalım. En son Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Sude karakterine hayat veren Melisa Şenolsun yeni dizisinde Cemre karakterine haya verecek.

Dürüst ve de dizimizin prensesidir. Bazen aklı ve duyguları arasında karışıklığa düşse de bunu her zaman dengelemeyi başarmıştır biridir. Kötülük ne bilmeyen Cemre çevresindeki insanlarda bunu öğrenmiş ve ne olursa olsun iyi niyetini her zaman korumuştur. Doğrularından asla şaşmayan bir karakterdir. Sevdiği adam Fırat için susmayı seçmiştir.

Melisa Şenolsun Kimdir?


Reklamlar

Genç ve güzel oyuncu 24 Eylül 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Eğitimine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı ‘nda devam etmektedir. İlk televizyon deneyime Star ekranlarında yayınlanan bir uyarlama dizisi olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Hande karakteri ile yaşamıştır. Daha sonra ise kiralık aşk dizisinde Ömer’in kuzeni olan Sude karakterine hayat vermiştir. Şimdi ise yeni dizisi olan Umuda Kelepçe Vurulmaz’da Cemre karakteri ile ön plana çıkacak.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.