Ufak Tefek Cinayetler Merve Öldü mü Aslıhan Gürbüz Diziden Ayrılıyor mu?

1 sene önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Star TV’nin iddialı yeni dizilerinden Ufak Tefek Cinayetler de olayların ardı arkası kesilmiyor. Oya’nın savaşa dahil olmasıyla savaş sanatında yeni perdeler aralanıyor. Oya gerçekten Merve’yi zehirledi mi? Yeni bölüm fragmanında Merve’nin öldü olarak görülmesi Aslıhan Gürbüz’ün diziden ayrılıyor mu haberlerini beraberinde getirdi. Oya yapmış olduğu iğneyle Merve’yi zehirleyerek öldürdü mü? Polisler tarafından Oya’ya açılan soruşturma bu yönde mi? Tüm bu soruların cevaplarını yeni bölüm yayınlandığında hep birlikte göreceğiz ancak Aslıhan Gürbüz’ün şimdiden diziden ayrılacağı söz konusu bile değildir. Henüz kulislerde böyle bir durumun adı geçmiyor.

En son geçtiğimiz sezon Mehmet Ada Öztekin’in yönettiği Bodrum Masalı’nda izlediğimiz Aslıhan Gürbüz, Meriç Acemi’nin kaleme aldığı yeni dizi Ufak Tefek Cinayetler ile ekranlara dönüyor. Ay Yapım imzalı dizide Merve rolüyle seyirci karşısına çıkacak olan Aslıhan Gürbüz’e başrollerde Bade İşçil, Tülin Özen ve Gökçe Bahadır eşlik edecek. Dizi, aynı liseden mezun olan efsane dörtlünün etrafında yaşanan olaylara odaklanıyor. Merve’de hikayemizin kahramanlarından efsane dörtlünün bir parçasıdır. 


Reklamlar

Aslıhan Gürbüz Kimdir? 16 Şubat 1983 Eskişehir/Seyitgazi doğumlu oyuncu Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. 2005 yılında adım attığı profesyonel oyunculuk hayatında Büyük Buluşma, Bir Bulut Olsam, Yahşi Cazibe, Zeytin Tepesi, Muhteşem Yüzyıl ve Bodrum Masalı gibi projelerde rol almıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.