Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Tutsak Dizi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir: Oyuncu Kadrosu

3 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Yapımcılığını 1441 adlı yapım şirketinin üstlendiği yeni dizi Tutsak seyirci karşısına çıkıyor. Ünlü televizyoncu İrfan Şahin’in yeni kurduğu yapım şirketi 1441 Productions’ın ilk projesi olan büyüleyici bir kadın dramasını konu alan Tutsak bu akşam yeni bölümüyle Kanal D ekranlarına geliyor.

Başrolünde daha önceden Bana Sevmeyi Anlat ve Kara Yazı gibi dizilerde izlediğimiz Gülper Özdemir ile Pamir Pekin ve Caner Şahin yer aldığı Tutsak her hafta salı günleri Kanal D’de.

Tutsak Konusu

Elif; umutlu, neşeli, gururlu ve güzeller güzeli genç bir kızdır. Ailesinin ölümünden sonra amcası onu kendisinden 30 yaş büyük Sadullah’la evlendirmiştir. Elif, zorla evlendirildiği kocası Sadullah’ın tehditleri yüzünden ”tutsak” bir hayat içerisindedir. Gürhan Ailesi’nin karanlık sırrını kullanıp aileye şantaj yapan Sadullah’ın birden bire ortadan kaybolmasıyla Elif bu defa yabancı olduğu bir dünyada bir başına kalır.


Reklamlar

Gürhan Ailesi’nin şoförü Bahadır’ın uzattığı yardım eli Elif adına bilinmezliklere doğru adım atmasına sebep olur. Büyük bir konakta çalışmaya başlayan Elif büyük sırlar ve o sırları korumak isteyenlerle karşı karşıyadır. Konağın büyük oğlu Kenan’ın ilgisiyle başlı başına yardım eden Bahadır’ın koruma çabaları okları Elif’e çevirir. Elif tutsak’lıktan kurtulmak için kısa bir süre içinde ayakları üstünde durması gerektiğini öğrenecektir. Fakat, sadakat, aşk ve güven üçgeninde Elif’in attığı adıma dikkat etmesi gerekmektedir.

Tutsak Oyuncuları

Gülper Özdemir (Elif);

18 Kasım 1990 doğumlu genç oyuncu eğitimini ABD Truman State Universyt’de almıştır. Oyunculuk kariyerine 2016 yılında başrollerini Seda Bakan, Mustafa Üstündağ ve Kadir Doğulu’nun paylaştığı Bana Sevmeyi Anlat dizisinde başlamıştır. Daha sonra ise 2017 yılında Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat’ın senaryosunu kaleme aldığı başrollerinde Zeynep Çamcı, Haluk Bilginer, Ushan Çakır ve Emre Kınay’ın yer aldığı Kara Yazı adlı dizinin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Caner Şahin (Bahadır);

1 Ocak 1992 İstanbul doğumlu genç oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü öğrencisidir. Daha önceden başrollerini Bülent İnal, Ayça Bingöl ve Ceyda Düvenci’nin paylaştığı Babam ve Ailesi adlı dizinin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Pamir Pekin (Kenan);

31 Mayıs 1979 İstanbul doğumlu oyuncu Marmara Üniversitesi Ekonometri Bölümü mezunudur. Bir süre modellik yaptıktan sonra 2007 yılında Komiser Nevzat dizisiyle profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Daha sonra sırası ile Parmaklıklar Ardında, Lale Devri, Muhteşem Yüzyıl, Gönül İşleri, İlişki Durumu Karışık, Gülümse Yeter ve Hayat Şarkısı’nda rol almıştır.


Reklamlar

Ayda Aksel (Leman);

31 Ekim 1962 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Yaprak Dökümü, Kıvılcım, Hatırla Sevgili, Gönülçelen, Yalancı Bahar, Zengin Kız Fakir Oğlan, Poyraz Karayel ve Kördüğüm gibi dizilerde rol almıştır.

Seray Gözler (Sevim);

28 Ağustos 1961 Adana dopumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Çalıkuşu, Yağmur Beklerken, Süper Baba, Yabancı Damat, Son Bahar, Bir Yastıkta, Aşktan Kaçılmaz ve Hayat Şarkısı gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Mustafa Uzunyılmaz (Sadullah);

2 Haziran 1960 Trabzon doğumlu oyuncu konservatuar eğitimi aldıktan sonra 1994 yılında Kaygısızlar dizisiyle profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Daha sonra ise sırasıyla Ayrılsak da Beraberiz, Çapkın, Düğün Şarkıcısı, Süper Babaanne, Geniş Aile, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Koyu Kırmızı ve Salih Kuşu gibi projelerde yer almıştır.

Özcan Varaylı (Enver);

6 Ağustos 1963 İstanbul doğumlu oyuncu daha önceden Gülbeyaz, Kurtlar Vadisi, Aloya, Arka Sokaklar, Adanalı, Aşk Bir Hayal, Geniş Aile, Böyle Bitmesin, Kaçak ve Cesur Yürek’in kadrosunda yer almıştır.

Murat Balcı (Murat);

24 Mayıs 1983 Almanya doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almıştır. Daha önceden En İyi Arkadaşım, Doktorlar, Dedektir Biraderler, Kanıt, Saklı Kalan ve Günebakan dizilerinde rol almıştır.

Yağmur Özbasmacı Mermer (Elmas);

Ceyda Kasabalı (Derin);

3 Ocak 1987 İstanbul doğumlu oyuncu Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü mezunudur. Daha önceden Avrupa Avrupa, Yılanların Öcü ve Yunus Emre Aşkın Yolculuğu’nda rol almıştır.

Güneş Emir (Bennu);

10 Mayıs 1985 İstanbul doğumlu oyuncu İstasyon Sanat evinde Oyunculuk eğitimi almıştır. Daha önceden Deniz Yıldızı, A.Ş.K ve Paramparça’da rol almıştır.

Çağdaş Tekin (Okan);

Mehmet Gürhan (Mehmet);

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.