Tehlikeli Karım Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

11 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Kadın dizisinin yapımcısı MF Yapım’dan yeni bir dizi daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Daha önceden Gülümse Yeter, Seviyor Sevmiyor ve Baba Candır gibi dizilerin yapımcılığını yapan MF Yapım’ın iddialı yeni dizisi Tehlikeli Karım 25 Mart Pazar günü Show TV’de başlıyor.

Senaryosunu Vilmer Özçınar ile Nalan Merter Savaş’ın My Dangerous Wife adlı Japon dizisinden uyarladığı projeyi Çağrı Bayrak yönetiyor. Başrollerde ise Seçkin Özdemir, Mustafa Üstündağ ve Gonca Vuslateri gibi son dönemin önemli isimleri yer alıyor.


Reklamlar

Yeni yılın iddialı dizisi Tehlikeli Karım, MF Yapım imzasıyla 25 Mart Pazar akşamı saat 20:00’da Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Tehlikeli Karım Konusu

Evli bir çiftin aşkla başlayan fakat gün geçtikçe hayatın yüklediği telaşla değiştiği ilişkilerini anlatıyor. Bu değişimin ardından bir kadının, bir erkeğin ve etraflarındaki insanların şaşırtıcı bir biçimde nelere sebep olabileceğini ele alıyor.


Reklamlar

Tehlikeli Karım Oyuncuları

Gonca Vuslateri;

2 Eylül 1986 Bursa/Osmangazi doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur. En son Anne dizisinde rol alan deneyimli oyuncu daha önceden Büyük Buluşma, Canım Ailem, Küçük Sırlar, Yerden Yüksek, Yalan Dünya ve İbret-i Alem’in kadrosunda yer almıştır.

Seçkin Özdemir;

25 Ağustos 1981 İstanbul doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Son olarak Ateş Böceği adlı dizide rol alan deneyimli oyuncu daha önceden Kiralık Aşk, Acı Aşk, Günahkar, Bir Aşk Hikayesi, Muhteşem Yüzyıl, Al Yazmalım ve Yaban Gülü’nün kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Mustafa Üstündağ;

11 Şubat 1977 Mersin doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro eğitimi almıştır. Son olarak Çukur’un ilk bölümünde konuk oyuncu olarak rol alan deneyimli oyuncu daha önceden Bu Sayılmaz, Bana Sevmeyi Anlat, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Merhamet, İzmir Çetesi, Kurtlar Vadisi Pusu, Emret Komutanım ve Cennet Mahallesi’nin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Elif Sönmez;

20 Kasım 1980 İstanbul doğumlu oyuncu Brera Milano Güzel Sanatlar Akademisi Heykel Bölümü mezunudur. En son Dayan Yüreğim’in kadrosunda yer alan başarılı oyuncu daha önceden Karadayı, Reis ve Asi gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Erdem Akakçe;

13 Aralık 1975 Konya doğumlu oyuncu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. En son Çoban Yıldızı’nda rol alan deneyimli oyuncu daha önceden Babam ve Ailesi, Beni Böyle Sev, Çıplak Gerçek, Seni Bana Yazmışlar, Elde Var Hayat, Kış Masalı ve Bir İstanbul Masalı’nın kadrosunda yer almıştır.

Ceren Soylu;

21 Mart 1970 doğumlu oyuncu Mimar Sinan Müzikal Ve Oparet Bölümü ve Timur Selçuk Şan Eğitimi almıştır. Başarılı oyuncu daha önceden Yıldızlar Şahidim, İşler Güçler, Koyu Kırmızı, Pis Yedili ve Hayat Bilgisi’nde rol almıştır.

Bihter Özdemir Dinçel;

12 Mart 1982 Diyarbakır doğumlu oyuncu BKM Mutfak’ta oyunculuk eğitimi almıştır. Son olarak Bana Sevmeyi Anlat’ın kadrosunda izlediğimiz başarılı oyuncu daha önceden Kertenkele, Beyaz Gece, Ali Ayşe’yi Seviyor, Geniş Aile, Haneler ve Avrupa Yakası gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Hakan Atalay;

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan deneyimli oyuncu daha önceden Sevda’nın Bahçesi, Aile Saadeti ve Köprü’nün kadrosunda yer almıştır.

Bige Önal;

1 Şubat 1990 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunudur. En son Bodrum Masalı’nda rol alan genç oyuncu daha önceden Göç Zamanı, Maral, Benim Adım Gültepe, Muhteşem Yüzyıl, Halil İbrahim Sofrası ve Elde Var Hayat’ın kadrosunda yer almıştır.

Fatih Dönmez;

1 Ocak 1975 Frankurt doğumlu Türk oyuncu Akademi İstanbul Tiyatro bölümü mezunudur. En son Kalp Atışı dizisinde rol alan deneyimli oyuncu daha önceden Güneşin Kızları, Poyraz Karayel, Galip Derviş, Ustura Kemal, Farklı Desenler, Bu Kalp Seni Unutur mu? ve Yabancı Damat’ın kadrosunda yer almıştır.

Nilay Erdönmez;

12 Mayıs 1986 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. En son İstanbullu Gelin’in kadrosunda rol alan deneyimli oyuncu daha önceden Sevdaluk, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam ve Güzel Günler adlı televizyon dizilerinde rol almıştır.

Bihter Dinçel;

3 Mart 1982 İstanbul doğumlu oyuncu BKM Mutfak Atölye’de oyunculuk eğitimi almıştır. En son Bana Sevmeyi Anlat adlı televizyon dizisinde rol alan başarılı oyuncu daha önceden Kertenkele, Geniş Aile ve Avrupa Yakası’nın kadrosunda yer almıştır.

Emine Şans Umar;

1 Ocak 1960 İstanbul doğumlu oyuncu Devlet Konservatuarı mezunudur. En son Fazilet Hanım ve Kızları’nın kadrosunda yer alan deneyimli oyuncu daha önceden ise Sen Benimsin, Sakarya Fırat, Yol Arkadaşım, Hayat Türküsü, Koçum Benim ve Yedi Numara gibi dizi projelerinde rol almıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap
1 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    Bu dizi tutulmaz