Tahin Pekmez Filmi Oyuncuları Nerede Çekiliyor? Konusu Fragmanı Yeni Bölüm Fragmanı Son Bölüm

Tahin Pekmez Filmi Oyuncuları Nerede Çekiliyor? Konusu Fragmanı

3 ay önce
Reklamlar

Tahin Pekmez Filmi Oyuncuları Nerede Çekiliyor? Konusu Fragmanı
Reklamlar

Yeni sezonda iddialı Tv filmleri fark yaratacak gibi görünüyor. Tv 8 ekranlarında bir çok Tv filminin başlayacağı yeni sezonuna yepyeni bir film daha eklendi. Bu akşam  Tv8 ekranlarında başlayacak olan Tahin Pekmez Tv’de ilk kez saat 20:00’de Tv 8 ekranlarında sizlerle…

BKM Film imzalı Tahin Pekmez  Tv filmi çekimlerine yakın zamanda başladı. Başrollerde iki yeni isimle anlaşan yapım şirketi Hande Soral ile Berk Atan’ı kadrosuna kattı.


Reklamlar

Tahin Pekmez Çekiliyor?

Filmin çekimleri İstanbul’da yapılmıştır.

Tahin Pekmez Konusu;

Çok sevdiği müzisyen sevgilisi Kerem tarafından düğün öncesi terk edilen Esra’nın borçlarını ödemek için sahte bir damat ile düğün yapıp düğünden elde ettiği para ve altınla ile borcunu kapatmak istemesiyle işler hiç istemediği bir şekilde ilerler…


Reklamlar

Tahin Pekmez Oyuncuları

Berk Atan Kimdir?

İzmir Bornova doğumlu Atan 26 Eylül 1991 senesinde dünyaya gelmiştir. Eğitimine Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünde devam etmektedir. Kariyerine modellik yaparak başlayan Berk Atan, Best Model of Turkey ve Best Model of The World birincisi olmuştur. Modelliğin yanı sıra Mahşer-i Cümbüş Tiyatro ekibinde Dilek Çelebi’den oyunculuk eğitimleri almıştır. Oyunculuk kariyerine ilk kez Herşey Yolunda Merkez dizisiyle adım atmıştır.

Hande Soral Kimdir?

Bursa İnegöl doğumlu Soral 2 Şubat 1987 senesinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Komedi Dükkanı programında sahneye çıktıktan sonra oyunculuk teklifi aldı. Yılanların Öcü dizisiyle ilk oyunculuk kariyerine adım attı. Güzel oyuncu daha sonra Çalıkuşu, Fatih ve Küçük Kadınlar dizilerinde tanındık yüz oldu.


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.