Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Survivor 2017 Ne Zaman Başlıyor? Yarışmacıları Kimler? Ünlüler Gönüllüler Takımında Kimler Var?

11 ay önce
Reklamlar

Survivor 2017 Ne Zaman Başlıyor? Yarışmacıları Kimler? Ünlüler Gönüllüler Takımında Kimler Var?
Reklamlar

TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı olan Survivor 2017′ nin kadrosu belli oldu. Birçok sportif isimlerin yer alacağı Survivor 2017 daha heyecanlı ve aksiyon dolu geçeceği görünüyor. Acun Ilıcalı her yıl hazırladığı yarışma programı Survivor izleyicilerde her zaman merak ve heyecan uyandırdı. Peki ya Survivor 2017 ne zaman başlayacak?

Acun Ilıcalı sosyal medya hesabı üzerinden son olarak Survivor 2017 gönüllüler takımını açıkladı. Acun Göz6 yarışmasından gelecek iki yarışmacının dışında ünlüler ile gönüllüler kadrosunu da açıkladı. Takımlar açıklandıktan sonra ise herkes hangi takımda hangi isimlerin olacağını merak etmeye başladı. Acun Ilıcalı açıklamasında önemli bir konuya da değindi. Survivor 2017′ nin 21 Ocakta ilk bölümünün yayınlanacağını dile getirdi.

Gönüllüler Takımı Videosu


Reklamlar

21 Ocak’ da ilk bölümü yayınlanacak olan Survivor’ da ünlüler takımında hangi isimler yer alıyor? Ünlüler kadrosu açıklandıktan sonra büyük merak uyandırdı. Dominik‘ e gidecek isimler de belli oldu. Ünlüler takımının karşısında güçlü bir gönüllü takımı yer almakta. Bu yarışma diğerlerine istinaden daha çekişmeli gidecek gibi görünüyor. Ünlüler kadrosunda sürpriz isimler de yer alıyor: İlhan Mansız, Serhat Akın, Tarık Mengüç, Dj Berna Öztürk, Seda Demir, Çılgın Sedat, Pınar Saka, Sema Apak, Milli Boksör Adem Kılıçcı, Dünya serbest dalış şampiyonu Şahika Ercümen, Dünya Kickboks şampiyonu Sabriye Şengül Ünlüler kadrosunda. Ünlüler kadrosunda ki tanınmış isimler ve Gönüllülerde ki güçlü kadro ile izleyicilerin daha çok merak uyandıracağı bir yarışma olacak. Peki Gönüllüler kadrosunda kimler var? Gönüller kadrosunda Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu ve Burçak Tuncer gibi isimler yer alıyor.

Ünlüler Takımı Videosu

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.