Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Söz Eylem Ölecek mi? Öldü mü? Meriç Aral Diziden Ayrılacak mı?

2 ay önce
Reklamlar

Reklamlar

Star TV ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Söz’ün yeni bölümünde Sancar’ın vermiş olduğu görev Tim’le Eylem’i karşı karşıya getiriyor. Eylem, bu defa Sancar tarafından canlı bomba olarak görevlendiriliyor. Sancar’ın ölmeyi emrettiği Eylem ölecek mi yoksa Avcı tarafından kurtarılacak mıdır?

Avcı’nın hedefindeki Eylem üzerindeki bombayı patlatırsa Karabayır kana bulanacaktır. Bunun için Hafız ve Keşanlı, Avcı’dan Eylem’i vurmasını istiyor. Fakat sevdiği kadına nişan alan Avcı, Eylem’i tehlikeli ve bu zor durumdan kurtaracaktır.


Reklamlar

Star Tv’nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Söz’ün yeni bölüm fragmanında Eylem vuruluyor? Avcı’dan öğrendiği bilgi ile yola çıkan Eylem, eski sevgilisi Çolak’ın Tetikçi’sini köşeye sıkıştırır. Ona silahını doğrulttuğunda ikisinden başka birinin daha olduğunu fark edemeyen Eylem, göğsünden aldığı darbe ile yere düşüyor.

Ölümle yaşam arasında sıkışıp kalan Eylem ölüyor mu?

Eylem’in ölüp ölmeyeceğine gelirsek eğer dizinin yeni bölümünde gerçeği hep birlikte öğreneceğiz. Ancak şu sıralar kulislerde Eylem’in öleceğine dair söz konusu bir duruma rastlanmadı. Yani Eylem’in öleceğini düşünmüyoruz. Eylem karakterine hayat veren Meriç Aral’ın önümüzdeki sezonda dizideki rolüne devam edeceği beklenmektedir.


Reklamlar

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.