Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Söz Dizisi Yavuz Ölecek mi? Öldümü? Ölüyor mu? Tolga Sarıtaş Diziden Ayrılıyor mu?

2 ay önce
Reklamlar

Reklamlar

Star Tv’nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Söz’ün yeni bölümünde Yavuz ölümle burun buruna geliyor.

Üsteğmen Yavuz, Büyük Bey’i yakalamak ve Bahar’ın hayatını kurtarmak arasında kalakalmıştır. Zor bir seçim yapmak durumunda kalan Yavuz önceliğini Bahar’dan yana kullanır. Fakat, Büyük Bey’in tuzağına düşen Yavuz Üsteğmen keskin nişancının hedefindedir. Üsteğmen Yavuz ölecek midir? Üsteğmen Yavuz’u canlandıran dizinin başrolünü paylaşan Tolga Sarıtaş’ın diziden ayrılmayacağı söz konusu bile değildir.


Reklamlar

 

Çolak, Sebo’nun yardımı sayesinde Yavuz’un elinden kaçmayı başarır başarmasına fakat Yavuz yine peşindedir. Çember iyice daralırken, Çolak bu defa yabancı bir ülkenin üssüne sığınır. Burada da rahat durmayan Çolak devreye yeni planını sokar. Türkiye eşi benzeri görülmemiş bir tehditle karşı karşıyadır. Çolak’ı durdurmak için ne pahasına olursa olsun yabancı üsse girmek durumundadır. Yavuz’un kritik bir karar vermesi gerekmektedir. Ya Çolak durdurulacak ya da ülkece büyük bir kaos ortaya çıkacaktır.

Tims&B Productions imzalı yeni dizide Özel Kuvvetler’de görevli olan timin hikayesini konu alınıyor. Söz dizisi yakında izleyicisi ile buluşacak. 12 kahraman Özel Kuvvet Askerlerinin, ülkemizi ne pahasına olursa olsun düşmanlardan nasıl koruduklarına şahit olacağınız dizide, aksiyon dolu dakikalar yaşanacak. Yeni dizinin başrollerini Aybüke Pusat ve Tolga Sarıtaş paylaşıyor. Tolga Sarıtaş dizide, Yavuz Üsteğmen karakterine can verecek.


Reklamlar

Tolga Sarıtaş (Yavuz Üsteğmen) Kimdir;
Yakışıklı ve genç oyuncu 1 Ocak 1991 tarihinde İstanbul’da Dünyaya gelmiştir. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra oyunculuğa merak saran Tolga, Esenyurt Belediye Tiyatrosu’nda sahne almaya başladı. İlk deneyimini 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde yaşayan genç oyuncu ilerleyen zamanlarda ise Muhteşem Yüzyıl ve Benim Adım Gültepe gibi dizilerde de yer almıştır. Son olarak ise Güneşin Kızları isimli dizide izleyici karşısına çıkmıştır.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.