Söz Çolak Ölecek mi? Öldü mü? Serhat Kılıç Diziden Ayrılıyor mu?

1 sene önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Star Tv ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelen Söz dizisinde bu hafta Serhat Kılıç’ın hayat verdiği Çolak karakteri hapishaneden kaçmak için plan yapıyor. Kaçış sırasında bu kez kendi sonunu hazırlayan Çolak ölerek diziye veda ediyor. Serhat Kılıç’ın muhteşem performansıyla hayat bulan Çolak karakterini bu akşam yayınlanan son bölümünde izleyeceğiz.

Kurtdereli’nin şehit olması ile başlayan büyük bir temizlik harekatında Yavuz ve timi Çolak’ı kovalamaya başlar. Bu kovalama esnasında Zafer Üsteğmen ağır yaralanır ve hastaneye yetiştirilmesi gerekmektedir. Yavuz ise ne olursa olsun Çolak’ın peşini bırakmaz. Çolak’ın köşeye sıkıştığı anda Yavuz ve timi köpeklerin elinden Çolak’ı alıp adalete teslim etmek olacaktır. Ancak Çolak oradan kurtulur ve adalete teslim olmak yerine kendi kafasına sıkmaya karar verir. Acaba Yavuz ve timi Çolak’ı sağ salim yakalamayı başarabilecek midir?


Reklamlar

Çolak’ın kendisini öldürüp öldürmeyeceği yeni bölümde ortaya çıkacaktır. Çolak karakterine hayat veren Serhat Kılıç’ın diziden ayrılacağı konuşuluyor. Gelecek bölümde sezona ara verecek olan Söz dizisinin 2. yeni sezonunda Çolak olacak mı? Bu sorunun cevabını hep birlikte gelecek haftaki sezon finalinde öğreneceğiz.


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.