Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Söz Çolak Ölecek mi? Öldü mü? Serhat Kılıç Diziden Ayrılıyor mu?

2 ay önce
Reklamlar

Reklamlar

Yavuz ile karşılıklı ateşe girişen Çolak Kafasına aldığı kurşun ile ağır yaralanır ancak ölmez. Çolak’ı kurşun sıyırıp gitmiştir ancak aldığı darbe ile yere yığılan Çolak bir süre sonra sağlığına kavuşacaktır. Ekip Çolak’ın yaşadığını anlar ve olay erinden alıp sağlık görevlilerine teslim ederler. Yeni bölümlerinde Çolak’ı izlemeye devam edeceğiz.

Kurtdereli’nin şehit olması ile başlayan büyük bir temizlik harekatında Yavuz ve timi Çolak’ı kovalamaya başlar. Bu kovalama esnasında Zafer Üsteğmen ağır yaralanır ve hastaneye yetiştirilmesi gerekmektedir. Yavuz ise ne olursa olsun Çolak’ın peşini bırakmaz. Çolak’ın köşeye sıkıştığı anda Yavuz ve timi köpeklerin elinden Çolak’ı alıp adalete teslim etmek olacaktır. Ancak Çolak oradan kurtulur ve adalete teslim olmak yerine kendi kafasına sıkmaya karar verir. Acaba Yavuz ve timi Çolak’ı sağ salim yakalamayı başarabilecek midir?

Çolak’ın kendisini öldürüp öldürmeyeceği yeni bölümde ortaya çıkacaktır. Çolak karakterine hayat veren Serhat Kılıç’ın diziden ayrılacağı konuşuluyor. Gelecek bölümde sezona ara verecek olan Söz dizisinin 2. yeni sezonunda Çolak olacak mı? Bu sorunun cevabını hep birlikte gelecek haftaki sezon finalinde öğreneceğiz.


Reklamlar

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.