Sosyetik Gelin Filmi Nerede Çekildi? Oyuncuları Kimler? Ne Zaman

8 ay önce
Reklamlar

Sosyetik Gelin Filmi Nerede Çekildi? Oyuncuları Kimler? Ne Zaman
Reklamlar

Yönetmenliğini Ayhan Özdemir’in gerçekleştirdiği 2018 yapımı Sosyetik Gelin Filmi Tv’de ilk kez 19 Temmuz Perşembe akşamı Fox Tv‘de ekranlara gelecek. Başrollerini Gizem Karaca ve Barış Murat Yağcı’nın paylaştığı sine filminin yapımcılığını da Metin Namlısesli , Berna Akpınar üstlendi.

Sosyetik Gelin Nerede Çekildi? Gizem Karaca ve Barış Murat Yağcı’nın başrolünde yer aldığı yerli sinema filmi Sosyetik Gelin Muğla’nın Fethiye ilçesinde çekilmiştir. Filmin çekimleri Karagözler mahallesinde gerçekleştirilmiştir.


Reklamlar

Fox Tv perşembe tv’de ilk kez ekranlara gelecek olan Yerli sinema kuşağında bu hafta ekranlara getireceği Sosyetik Gelin filmini konusu ise şöyle; Zengin bir ailenin şımarık bir şekilde büyütülen tek kızları Selin’in istemediği bir evliliğe zorlanmasıyla hayatı alt üst olur.

Selin’in babası Zeki, uzun zamandır rakibi olan Kadir tarafından dolandırır. Sadece şirketini elinden almakla kalmayan Kadir kızını da oğluyla evlendirmek ister. 23 yaşındaki Selin özel üniversiteyi bitirememiş, yaşamıyla magazin programlarının yıldızı haline gelmiş kendini beğenmiş genç bir kızdır.


Reklamlar

Kadir’in oğlu Murat ile evliliğe zorlanan Selin düğün günü zorda olsa yanına aldığı paralar ve üzerindeki gelinliği ile evden kaçmayı başarır ve hemen Ege tarafına doğru gitmek için bir otobüse biner. Oturduğu koltuğun yanındaki Asiye ile derleşir ve olup biteni anlatır. Asiye’de zorla Ege’ye akrabalarının yanına gönderildiğini anlatır ve Selin’e yer değiştirmeyi teklif eder.

Bu sayede Asiye’de sevgilisinin yanına gidebilecektir. Selin ne olup bittiğini anlayamadan kaynanası Hayriye, kayınpederi Vefki, kaynı Avni, 17 yaşındaki eltisi Filiz ve bu evlilikten hiç mutlu olmayan koca adayı Demir ile karşılaşmasıyla hikaye başlar.

Sosyetik Gelin Oyuncuları;

Gizem Karaca;


Reklamlar

9 Temmuz 1992 İstanbul doğumlu oyuncu Amerika ile Kanada da eğitim aldıktan sonra katıldığı Miss Turkey yarışmasında 2. olmuştur ve öğrenim gördüğü İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü dondurmuştur. 2012 yılında derece elde ettiği güzellik yarışmasından sonra yıldızı parlamış ve dönemin başarılı dizilerinden Eve Düşen Yıldırım’la profesyonel oyunculuk hayatına ilk adımını atmıştır. Akabinde ise Benim Hala Umudum Var, Güzel Köylü, Seni Seviyorum Adamım, İstanbul Sokakları, Kara Sevda, İçimdeki Fırtına ve Ay Lav Yu Tuu gibi projelerde rol almıştır.

Barış Murat Yağcı;


Reklamlar

21 ocak 1991 İzmir doğumlu genç oyuncu, Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. Katıldığı Best Model Of Turkey yarışmasında Best Fotomodel seçilmiş ve Bahar Kerimoğlu’ndan oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Daha sonra 2014 yılında Kocamın Ailesi dizisi ile oyunculuğa başlamış ve akabinde Kiralık Aşk dizisinde rol almıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.