Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Siyah İnci Kenan Ölecek mi? Öldü mü? Ölüyormu? Tolgahan Sayışman Diziden Ayrılıyor mu?

2 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Kendisine sahip olduğuna inanan Hazal Kenan’ı terk etmiş ve Vural ile evlenmeye karar vermiştir. Vural, Hazal’ın Kenan’ı tamamen unutması için Kenan’dan kurtulmak zorundadır. Kenan’ı ortadan kaldırmak için Kenan’ından teknede olduğu bir gece tekneyi ateşe verdiren Vural Kenan’dan kurtulabilecek mi? Kenan Ölecek mi? Aldığımız duyumlara göre Kenan yanan tekneden kurtuluyor ve diziye yeni bölümünde yine izlemeye devam edeceğiz.

Daha önceden Lale Devri, Asla Vazgeçmem ve Elveda Rumeli gibi dizilerde izlediğimiz ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, Gold Film’in yeni dizisi Siyah İnci ile ekranlara geri dönüyor. Hande Erçel’le başrolde izleyeceğimiz Tolgahan Sayışman dizide Kenan karakterini canlandıracak.

Tolgahan Sayışman Kimdir? 17 Aralık 1981 İstanbul doğumlu ünlü oyuncu 2002 yılında katıldığı Best Of Model Türkiye yarışmasında birinci olmuştur. 2004 yılında konuk oyuncu olarak rol aldığı Avrupa Yakası dizisi ile kariyerine başlangıç yapmıştır. Daha sonra sırası ile 2006 yılında Kartal Çidamlı’nın yönetmenliğini yaptığı Maçolar adlı dizinin kadrosunda yer almıştır. 2007 yılında Tarkan Karlıdağ’ın yönetmenliğini ve yapımcılığını yaptığı Elveda Rumeli dizisinde rol almıştır. 2010-2013 sezonunda başrolerini Kenan Bal, Gül Onat, Emina Sandal ve Serenay Sarıkaya ile paylaştığı Lale Devri’nde rol almıştır. Son olarak ise 2015-2016 sezonunda Amine Gülşe ile başrolde yer aldığı Asla Vazgeçmem kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.