Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Siyah Beyaz Aşk Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

1 hafta önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Eylem Canpolat ile Sema Ergenekon’un kaleme aldığı Kanal D’nin yeni drama projesi  Siyah Beyaz Aşk her hafta pazartesi akşamları seyircisiyle buluşuyor. İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay’ın başrollerini paylaştığı yeni dizi Siyah Beyaz Aşk pazartesinin güçlü rakipleriyle reyting için yarışacak.

Geçtiğimiz sezon Sevda Kuşun Kanadında’nın rejisinde oturan Yasin Uslu’nun yöneteceği başrollerinde İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay’ın yer aldığı dizinin kadrosunda başrollerin yanı sıra Arzu Gamze Kılınç, Muhammed Uzuner, Nur Fettahoğlu, Cahit Gök ve Kadriye Kenter gibi isimler yer alıyor. Detaylı bilgiler için haberin devamına göz atın.

Siyah Beyaz Aşk Konusu

Zorlu şartlarda aşka inanmayıp yaşamına devam eden genç bir adamın biranda karşısına çıkan bir kadın sayesinde vereceği sınava odaklanıyor. Sevmeyi unutmuş gözü kara bir adam ile kendini insanları iyileştirmeye adayan bir doktorun hikayesine odaklanan Siyah Beyaz Aşk’ın genel hikayesi şöyle.. Ferhat’ın takip ettiği adamı yaşatması için bir doktora ihtiyacı vardır. Kendini insanları iyileştirmeye adayan doktor Aslı’yla da bu sebepten dolayı yolları kesişmiştir. Ancak siyahla beyaz kadar birbirlerine zıt ikilidir. Zorla alıkonulan Aslı, baskı altında olduğu çiftlik evinde yaralı adamı iyileştirmeye çalıştığı sırada görmemesi gereken bir durumla karşılaşır. İyilik yaptığını sandığı Ferhat’ın dayısının bir katil olduğuna şahit olan Aslı’nın artık yaşaması bir mucizedir. Çünkü Namık onun ölmesini istemektedir. Ancak Namık’ın Aslı’yı öldüreceği sırada Ferhat bu duruma engel olur ve tek şartla bir şans tanır ona. Bu şart ise hem Aslı’nın hemde Ferhat’ın hayatını değiştirecektir.


Reklamlar

Siyah Beyaz Aşk Oyuncuları

İbrahim Çelikkol (Ferhat),

14 Şubat 1982 Kocaeli doğumlu oyuncu daha önceden Pars Narkoterör, Karadağlar, İffet, Merhamet, Kod Adı Reaksiyon, Seddülbahir 32 Saat ve Kördüğüm kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Birce Akalay (Aslı), 

19 Ekim 1984 İstanbul doğumlu oyuncu Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Asi, Alayına İsyan, Yer Gök Aşk, Böyle Bitmesin, Ben Onu Çok Sevdim, Küçük Ağa, Evli ve Öfkeli ile Hayat Bazen Tatlıdır gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Arzu Gamze Kılınç (Yeter);

31 Mart 1969 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro/Oyunculuk bölümü mezunudur. Daha önceden Çiçek Taksi, Çekirdek Aile, Perçem, Hırsız Polis, Gönülçelen, Bir Çocuk Sevdim, İntikam ve son olarak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Kıvanç Kasabalı (Sinan);

24 Şubat 1975 İstanbul doğumlu oyuncu Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. 1999 yılında Ayrılsak da Beraberiz ile profesyonel oyunculuğa başladıktan sonra Yaprak Dökümü, Küçük Kadınlar, Merhamet, Ağlatan Dans, Analar ve Anneler ile Bodrum Masalı’nın kadrosunda yer almıştır.

Ece Dizdar (İdil);

13 Mayıs 1979 İstanbul doğumlu oyuncu Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Profesyonel oyunculuk hayatına Cafer Özgül’ün yönettiği Esir Şehrin İnsanları dizisi ile başlangıç yapmıştır. Al Yazmalım, Şubat, Güneşi Beklerken, Beş Kardeş, Arkadaşlar İyidir, Fi ve Görünen Adam’ın kadrosunda yer almıştır.

Muhammet Uzuner (Namık);

30 Haziran 1965 Samsun doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih Cografya Fakültesi Tiyatro-Oyunculuk bölümü mezunudur. Berivan, Perçem, Bıçak Sırtı, Parmaklıklar Ardında, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Kalbim Seni Seçti, Saklı Kalan ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Nur Fettahoğlu, 

12 Kasım 1981 Almanya/Duisburg doğumlu oyuncu Haliç Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü mezunudur. Daha önceden Benden Baba olmaz, Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl, Filinta ve Hayat Yolunda gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Cahit Gök (Cüneyt),

7 Ekim 1981 İstanbul doğumlu oyuncu 2009 yılında Meral Okay’ın kaleme aldığı Bir Bulur Olsam dizisi ile profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Akabinde Ezel, Mavi Kelebekler, Üsküdar’a Giderken,Güzel Çirkin, Urfalıyım Ezelden, Hatırla Günül ve Tutar mı Tutar’ın kadrosunda yer almıştır.

Uğur Aslan (Cem),

9 Şubat 1972 Hatay doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Kayıp, Yer Gök Aşk, Aile Reisi ve Kara Sevda gibi dizi projelerinde yer almıştır.

Deniz Celiloğlu (Yiğit),

1 Ocak 1986 Bulgaristan doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Daha önceden Kanıt, Muhteşem Yüzyıl, İçimdeki Balık, Emanet, Gecenin Kraliçesi, Poyraz Karayel ve O Hayat Benim gibi projelerde rol almıştır.

Sinem Ünsal (Gülsüm),

Oyunculuk eğitimi alan başarılı oyuncu daha önceden geçtiğimiz sezon Çoban Yıldızı kadrosunda yer almıştır.

Kadriye Kenter (Handan),

1 Ocak 1954 İstanbul doğumlu oyuncu tiyatro eğitimi almıştır. Daha önceden Şapkadan Babam Çıktı, Maki, Benim Adım Feridun ve Ölene Kadar gibi projelerde rol almıştır.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.