Tek Yürek Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu

8 ay önce
Reklamlar

Tek Yürek Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu
Reklamlar

Degas Film’den Trt 1 için hazırlıklarına başlanan Tek Yürek isimli yeni dizinin Sokak Çocuklarından oluşan buz Hokeyi takımının şampiyonluk öyküsü ekranlara taşınıyor. Savaşçı ve İsimsizler’in de yönetmenliğini yapan Volkan Kocatürk dizinin hem yapımcılığını hemde yönetmenliğini üstlendi.

8 Yıl önce Zeytinburnu Belediye başkanı Murat Aydın’ın ilçeye buz pistine gelen ziyaretçileri rahatsız ettiği gerekçesiyle sokak çocuklarını topluma kazandırmak adına onlardan bir takım oluşturmuş ve bu takım Avrupa şampiyonu olarak büyük bir başarı kazanmıştı. bu hikayenin ekranlara taşınacağı yeni dizi Tek Yürek ‘in cast çalışmaları ise geçtiğimiz günlerde başladı.


Reklamlar

Tek Yürek Konusu;

Sokak çocuklarından oluşan buz hokeyi takımının başarısını anlatan bir dizi olacak

Tek Yürek Oyuncuları;

Anıl Tetik (Yusuf Akman);


Reklamlar

Yakışıklı oyuncu 1 Temmuz 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Kırklareli’lidir. 2012 yılında Survivor Ünlüler – Gönüllüler isimli yarışmaya katılıp ismini duyurmuştur. Daha sonra ise Atv ekranlarında yayınlanan Alemin Kıralı ile Hayat Bazen Tatlıdır’ın kadrosunda yer almıştır.

Hilmicem İntepe (Yiğit Demir);


Reklamlar

Başarılı oyuncu 19 Mayıs 1992 yılında Muğla’da dünyaya gelmiştir. En sın 2016 yılında Kanal D’de ekranlara gelen Bodrum Masalı dizisinde Kelebek karakterine hayat vermiştir.

Eslem Akar;


Reklamlar

23 Mart 1998 İstanbul doğumlu oyuncu daha 13 yaşında televizyon dünyasıyla tanışmıştır. Genç oyuncu daha önceden 2011 yılında başrollerini Sinan Albayrak, Sezin Akbaşoğulları ve Kemal Uçar’ın paylaştığı Sen De Gitme adlı dizinin kadrosunda yer almıştır. En son Avlu dizisinde Ece karakterine hayat vermiştir. Ayrıca 4N1K dizisinde de rol almıştır.

Tayanç Ayaydın;

1 Ocak 1979 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniveritesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 2004 yılında Kudret Sabancı’nın yönettiği başrollerinde Halit Ergenç ile Sanem Çelik’in paylaştığı Aliye dizisiyle profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Akabinde Sıla, Aşk Yakar, Ey aşk Nerdesin, Sakarya Fırat, Zeytin Tepesi ve son olarak Hayat Şarkısı’nda rol almıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.