Sen Anlat Karadeniz Mercan Öldü mü Ölecek mi Diziden Ayrılıyor mu?

8 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

ATV ekranlarının son yılların en çok rağbet gören reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz’in son bölüm fragmanında Mercan’ın ölümle burun buruna geldiği görülüyor. Tahir ile Nefes’in evlenmesini hazmedemeyen Vedat namlunun ucunu Mercan’a çevirir ve Mercan’ın ölüm kalım mücadelesi vermesine sebep olur. Mercan’ın ölüp ölmeyeceği ise bu akşam yayınlanacak bölümde ortaya çıkacak. Tahminlerimize göre Mercan bu bölümde ölmeyecek.

Tahir yüzünden kendine zarar verdiği görülen Mercan ölecek mi? Dağdevirenler Mercan’ı odasında baygın olarak görür ve hastaneye kaldırır. Hastane koridorlarında Tahir’in yakasına yapışan Dağdevirenler ondan hesap sormak ister. Mercan’ı canlandıran Belfu Benian’ın diziden ayrılacağı hakkında kulislerde adı geçen bir durum olmadı. Şayet Mercan’ın akıbeti yeni bölümde belli olacak.


Reklamlar

Belfu Benian Kimdir?

1995 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar mezunudur. Daha önceden hiç bir televizyon projesinde rol almayan genç oyuncu sadece tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Televizyon dünyasında ilk kez Sen Anlat Karadeniz’de rol alacak olan güzel oyuncu başrollerini Ulaş Tuna İntepe ile İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı dizide Mercan karakterine hayat verecek.


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.