Savaşçı Haydar Öldü mü? Ölecek mi? Sarp Levendoğlu Diziden Ayrıldı mı?

7 ay önce
Reklamlar

Savaşçı Haydar Öldü mü? Ölecek mi? Sarp Levendoğlu Diziden Ayrıldı mı?
Reklamlar

En son Umur Turagay ile Feride Kaytan’ın yönettiği Ölene Kadar’ın kadrosunda izlediğimiz ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu ekranlara Fox’un pazar akşamları reyting rekoru kıran dizisi Savaşçı ile geri dönüyor. Daha önceden de O Şimdi Asker ile Emret Komutanım da rol alan deneyimli oyuncu yeniden bir asker projesiyle seyirci karşısına çıkacak. Dizide Haydar Bozkurt‘u canlandıracak olan Levendoğlu’nun performansı merakla bekleniyor.

Lazar ve adamlarının kaçırdıkları Haydar Yüzbaşı ellerinden kurtulmayı başarabilecek mi? Haydar Bozkurt’u idam olmak üzereyken takım arkadaşları kurtarmayı başarabilecek mi? Asılmaya giderken söyledikleri sözlerden sonra öleceği hissiyatı yaratılmış olsa da bizler izleyici olarak Yüzbaşı Haydar’ın öldüğünü düşünmüyoruz. Kağan Bozok’un emri ile Selçuk ipe ateş ederek Yüzbaşıyı kurtarmayı başarıyor. Savaşçı yayınlanacak olan yeni bölümü ile merak ettiğimiz tüm sorular cevap bulacak…


Reklamlar

Kılıç Tim’in geçtiği şu zor günlerde geçtiğimiz hafta bir çok önemli isim şehit düştü. Bunlardan bir tanesi de Sarp Levendoğlu’nun hayat verdiği Haydar Bozkurt’tur. Fragmanda gösterilen sahneler gerçek mi değil mi gerçekten kestirmek mümkün değil. Çünkü tüm başrol oyuncuları ya diziden ayrıldı yada başka bir durum söz konusu. İzleyip hep birlikte göreceğiz.


Reklamlar

Sarp Levendoğlu Kimdir?

1 Ocak 1981 Ankara doğumlu oyuncu Kültür Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Ünlü yönetmen Mustafa Altıoklar’ın yeğeni olduğu için onun yönettiği O Şimdi Asker, Lise Defteri, Çınaraltı, Emret Komutanım, Zeliha’nın Gözleri ve Emret Komutanım Şah Mat gibi projelerde rol almıştır. Akabinde ise Gece Gündüz, Kalp Ağrısı, Mor Menekşeler, Atlılar, Galip Derviş, Küçük Ağa, Ne Münasebet ve Ölene Kadar’ın kadrosunda yer almıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap
1 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    Başlıkla altında yazan arasında bi bağlantı kuramadım