Şahin Tepesi Dizisi Oyuncuları konusu Oyuncu Kadrosu

8 ay önce
Reklamlar

Şahin Tepesi Dizisi Oyuncuları konusu Oyuncu Kadrosu
Reklamlar

Hilal Saral‘ın yönetmen koltuğunda oturacağı Ay Yapım’ın yeni dizisi için hazırlıklar devam ediyor. Şahin Tepesi olarak ekranlara gelecek olan yeni dizinin oyuncu kadrosunda usta oyuncu Zerrin Tekindor, Boran Kuzum, Ebru Özkan, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç yer alıyor. Dizinin senaryosunu ise Melek Gençoğlu ve ekibi kaleme alacaklar.

Aralarında husumet bulunan iki ailenin çocuklarının bir birlerine duydukları imkansız aşkı konu almaktadır. Dizide Zerrin Tekindor’un oğlunu Boran Kuzum, Ebru Özkan’ın kızını da Aybüke Pusat canlandıracak.


Reklamlar

Şahin Tepesi Dizisi Oyuncuları;

Boran Kuzum (Efe);

1 Ekim 1992 yılında Ankara’da dünyaya gelen başarılı oyuncu eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı’nda tamamlamıştır. 2015 yılında ekranlara gelen Analar ve Anneler dizisi ile çıkış yakalamış genç isimlerdendir. En son ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde canlandırdığı Leon karakteri ile çok sevilen bir oyuncu haline gelmiştir.


Reklamlar

Tuna ve Demir`in yakışıklı oğulları, annesinin gözdesi ve holding şirketinin küstah varisidir.

Aybüke Pusat (Verda) ;


Reklamlar

Genç olduğu kadarda güzelliği ile de ön plana çıkan Aybüke Pusat 20 Mayıs 1995 Ankara doğumludur. Daha önce bir çok dizi ve filmde rol almıştır. 2014 yılında düzenlenen Miss Turkey 2014’te üçüncü olduktan sonra ün kazanmıştır. Daha önce rol aldığı belli başlı diziler ise şöyle; Medcezir 2. sezonda Elif karakteri ile katılmış, O Hayat Benim dizisinde ise Zeynep karakterine hayat vermiştir. Dans, Piyano ve Bale ile ilgileniyor, iyi seviye de ingilizce biliyor.

Melek’in görkemli kızı. Çevresel aktifliği onu sürekli aksiliklere sürüklese de, kimya mühendisliği diplomasını almak üzeredir.

familya-su-beyoglu-kimdir


Reklamlar

Zerrin Tekindor (Tuna);

Usta oyuncu 5 Ağustos 1964 yılında Burhaniye’de dünyaya gelmiştir. Ressamlık ve oyunculuk yapmaktadır. Daha önce bir çok dizi, tiyatro ve filmde rol alan usta oyuncu son olarak Kara Sevda dizisinde Leyla karakteri ile kamera karşısına geçmiştir. Ayrıca, İstanbul Kırmızısı, İkimizin Yerine, Pek Yakında, Kurt Seyit ve Şura, Kuzey Güney gibi yapımlarda rol almıştır.

İddialı, çalışkan bir anne ve iş kadını olan Tuna, küçük bir parfüm şirketini büyük bir şirkete dönüştürmüştür. Ebeveynlerinin ölümünden sonra, Tuna ve kız kardeşi, babasının yakın arkadaşı Mithat tarafından evine alınmıştır. Mithat’ın biyolojik kızı. Melek`le (Ebru Özkan) beraber büyümüşlerdir. Kardeş gibi büyümüş olsalar da, aralarında
geçmişten kalan bir zıtlık vardır.

Murat Aygen (Demir);

29 Ekim 1971 Diyarbakır doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. 2008 yılında Paramparça Aşklar dizisinde Emre Karayel, Müjde Uzman ve Deniz Uğur’la başrolleri paylaşmıştır. 2011 yılında Tayfun Güneyer’in senaryosunu kaleme aldığı Dedektif Memoli dizisinde rol almıştır. 2013 yılında yönetmenliğini Ali Bilgin’in yaptığı başrollerini Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy’un paylaştığı Medcezir kadrosunda yer almıştır. 2014 yılında Hazal Kaya ile Aras Bulut İynemli’nin başrollerini paylaştığı Maral dizisinde rol almıştır. Son olarak ise başrollerini Şevval Sam ve Timuçin Esen’le paylaştığı Bodrum Masalı kadrosunda yer almıştır.

Yakışıklı bir iş adamı olan Demir, ilk aşkı Melek’le ani bir ayrılığın ardından Tuna ile evlenmiştir. Şimdi Melek geri döndü, eski kıvılcımlar yeniden alevlenecek mi?

Leyla Tanlar (Deniz);

30 Aralık 1997 İzmir doğumlu oyuncu İzmir Otuzbeş Buçuk Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Profesyonel oyunculuk hayatına Paramparça dizisiyle başlangıç yapan genç oyuncu 3 sezon rol aldığı dizide Cansu Gürpınar adlı karaktere hayat vermiştir. Daha sonra ise Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde Esleme karakterine hayat vermiştir.

Tuna ve Demir’in kızları güzelliğini annesinden almıştır, ama diğer her tür yönden çok farklılardır. Annesinin aksine, Deniz içine kapanık ve kırılgan bir genç kadındır.

Mustafa Mert Koç (Cem);

Yakışıklı oyuncu 1994 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlk televizyon deneyimini Atv ekranlarında yayınlanan Yeter dizisindeki Profesör Yekta’nın asistanı olarak atmıştır. Daha sonra ise Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Onur karakterine hayat vermiştir.

Melek’in oğlu, babasının ölümünden sonra kendini kaybeden, zeki ama aptalı oynamayı tercih eden biridir. Cem’in alaycı tavırları üniversiteden atılmasına sebep olur, ama o bunu annesine söylemeye cesaret edemez.

Ebru Özkan (Melek);

Güzel oyuncu 18 Kasım 1978 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi’nden mezundur. 2014 yılında ekranlara gelen Paramparça dizisinde canlandırdığı Dilara karakteri ile çok popüler bir oyuncu haline gelmiştir. Ertan Saban ile 2016 yılında dünya evine girmiştir.

Mithat’ın biyolojik kızı Melek, şimdi iki çocuğunu üniversiteye göndermek için mücadele eden bir kadındır. Eşi vefat etmiştir. Melek, Mithat onu kovduğundan beri zor bir hayat yaşamakta ve bunun için Tuna’yı suçlu görüyor. Şimdi şansını çalan kadından intikam almak için sahneye geri dönmüştür.

Esra Dermancıoğlu;

Başarılı oyuncu 7 Aralık 1968 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2010 yılında Kanal D’de ekranlara gelen Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisi ile tanınır bir sima haline gelmiştir. Son olarak ise Ayla isimli sinema filminde rol almıştır. Son dizisi ise Kırgın Çiçeklerdir.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.