Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Rengarenk Neden yok? Neden Yayınlanmadı? 22 Temmuz Yok Mu? Ne Zaman Yayınlanacak?

1 sene önce
Reklamlar

Rengarenk Neden yok? Neden Yayınlanmadı? 22 Temmuz Yok Mu? Ne Zaman Yayınlanacak?
Reklamlar

Atv ekranlarının yeni yaz dizilerinden bir tanesi olan Rengarenk Cuma akşamları yeni bölümleri ile ekranlara geliyordu ancak geçtiğimiz hafta darbe girişimi nedeniyle bu hafta bir çok dizi ekranlara gelmemişti.

22 Temmuz 2016 Cuma akşamı Rengarenk dizisi yayınlanmayacak. Atv yayın akışında ekranlara bu hafta olduğu gibi Atv ekranlarında A Haber ortak yayını ile yayınına devam ediyor.

Rengarenk dizisi 3. bölümü ile 29 Temmuz 2016 Cuma akşamı saat 20:00’da özetsiz yeni bölümü ile ekranlara gelecek.


Reklamlar

Rengarenk Yeni bölümde neler olacak işte genel bir özeti;

Renk Duygun ile veteriner olan Can’ın arasındaki duygusal bağ her şeye rağmen giderek zirveye doğru yükselmektedir. Kendisini Zeynep öğretmen olarak tanıtan Renk’in gerçek kimliğini Karşıyaka Basketbol maçında öğrenen Can büyük bir yıkım yaşar ve artık Renk ile aralarında bir şey olamayacağını ve kadınlara olan güveni bir kez daha yıkılan Can bu durumu kolay atlatamayacaktır. Renk’in yanında uzaklaştıktan sonra bir trafik kazası geçiren Can tüm hafızasını kaybeden ve Renk ‘i yine Zeynep öğretmen olarak hatırlar. Bakalım Zeynep bu defa Can her şeyi başkalarından öğrenmeden kendisi anlatabilecek mi? Can hayata tekrar tutunmuşken Zeynep Can’a karşı ne yapacak? Yeni bölümü merak edenler için haberimizde son yayınlanan fragmanı da izleyebilirsiniz.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.