Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Poyraz Karayel Öldümü? Poyraz Diziden Ayrıldı mı? İlker Kaleli Diziden Neden Ayrıldı

1 sene önce
Reklamlar

Poyraz Karayel Öldümü? Poyraz Diziden Ayrıldı mı? İlker Kaleli Diziden Neden Ayrıldı
Reklamlar

Kanal D‘nin merakla beklenen dizisi Poyraz Karayel yeni sezonun ilk bölümü ile bu akşam saat 20:00’da kaldığı yerden devam edecek. Yeni sezonunda sürekli Poyraz öldü, Ölmedi gibi konuşmalar geçiyor ve izleyiciler gerçekten Poyraz’a hayat veren İlker Kaleli‘nin diziden ayrılıp ayrılmadığını merak ediyorlar.

Yeni sezonda kadrosuna çok önemli isimleri kadrosuna dahil eden Poyraz Karayel ekibi İlker Kaleli’nin gerçekten ölmüş olabileceği belirsizliğini güçlendiriyor. Yeni sezonda Poyraz Karayel dizisine İlker Aksum, Funda Eryiğit ve Ayda Aksel gibi önemli isimler kadroya dahil edildi.

Hiçbir tanıtım fragmanında İlker Kaleli’den bir sahne görmezken büyük bir heyecan içerisinde yeni sezonda neler olup biteceğini hep birlikte göreceğiz. Ancak diziye de ismini veren Poyraz’ın ölmüş olabileceğini kesinlikle düşünmüyoruz ve bu fragmanlarda gösterilen sadece bir reyting stratejisi olduğuna eminiz. Bu yüzden izleyicilerinde gönüllerini ferah tutmalarını istiyoruz çünkü Poyraz Karayel yaşıyor ve kısa bir öldü mü muhabbetinin ardından bir şekilde ekrana geri gelecek…


Reklamlar

Poyraz Karayel Son Fragmanı

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.