Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Paramparça Dilara Ölecek mi? Öldü Mü? Ebru Özkan Diziden Ayrılıyor mu? Ayrıldı mı

10 ay önce
Reklamlar

Paramparça Dilara Ölecek mi? Öldü Mü? Ebru Özkan Diziden Ayrılıyor mu? Ayrıldı mı
Reklamlar

Endemol Shine Türkiye imzalı Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Paramparça dizisinde son bölümler aksiyon dolu. Son yayınlanan bölümü ile Ozan gerçekleri öğrendikten sonra şok oldu. Ozan zor günlerden geçerken Dilara ise hastaneye kaldırıldı.

Ailesi Dilara için dua ederken bir yandan da üzüntülerini gizleyemiyorlar. Dizinin son bölümü aksiyon doluyken hastanede yatan ve gözlerini henüz açamayan Dilara uyanacak mı? Bilinci kapalı bir şekilde yoğun bakım ünitesine bağlı Dilara ölüm kalım savaşı veriyor. Dilara’nın yanında kızı Hazal varken aniden kalbi durur ve doktorlar hemen müdahale eder. Dilara’nın kalbini yeniden çalıştırabilecekler mi?

Sorunuzun cevabına gelecek olacak olursak Dilara uzun bir tedavinin arkasından yeniden hayata dönecek ve yarım kalan yıllarını yaşamaya devam edecektir. Dilara karakterine hayat veren Ebru Özkan Diziden ayrılmıyor… Dizide Dilara’ nın ailesi özellikle çocukları heyecan ve merak içinde Dilara’ nın uyanmasını, gözlerini açmasını bekliyorlar. Bunun cevabını hep beraber 23 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak olan yeni bölüm ile göreceğiz.


Reklamlar

 

Dilara’ nın bebek teklifi şok etti. Cansu’ nun gün geçtikte kötüye gittiğini ve Emre olmadan yaşayamayacağını anlayan Dilara, Emre’ yi geri alabilmek için evlatlık verildiği aile ile pazarlığa girer ve bu pazarlık olumlu sonuçlanır. Cansu, Emre’ yi gördükten sonra sevinçten deliye döner ancak Deniz ve Cihan bunu kabullenemez. Emre bebeğin ailesinin yanına giderler.


Reklamlar

Damir Asuman ile yakınlaşıyor. Damir, Harun’ dan intikam almak istediği için hedefinde eski arkadaşı olan Candan ve Asuman var. Candan, Damir ile Asuman’ ın yakınlaşmasından pek haz etmez. Ekrem Bey her ne kadar Dilara ile konuşmak istese de yine olumsuz sonuçlanıyor. Bunun ardından ise Ekrem bey Rahmi Bey’ e gerçeği itiraf etmek zorunda kalıyor.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.