Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Nerdesin Birader Dizisi Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor?

6 gün önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Filmevi Yapım’ın yeni komedi türündeki dizi projesi ”Nerdesin Birader” bu akşam Fox ekranlarında seyirciiyle buluşuyor. Başrollerini Timur Acar ve Gonca Sarıyıldız‘ın paylaştığı dizide başrollere Hakan Bilgin, Ruhi Sarı, Deniz Can Aktaş, Seren Deniz Yalçın ve Kemal Uçar eşlik edecek.

Erkek başrol için Timur Acar’la anlaşan yapım ekibi kadın başrol oyuncusu için ise Gonca Sarıyıldız’la anlaşıldı. Emre Kabakuşak’ın yönetmenliğindeki yeni dizi ”Neredesin Birader” 8 Kasım Çarşamba günü Fox tv ekranlarında başlıyor. Yeni sezon için planlanan yeni dizi iddialı geliyor..

Neredesin Birader Konusu

Hollywood’da tutunamayan Yunus şansını Bollywood’da denemeye çalışan bir oyuncudur. İkizi Yiğit ise başarılı bir komiserdir. Hindistan’dan sınır dışı edilen Yunus ikizinin yerine polis olmak zorunda kalır ve işler çığırından çıkar. Üstüne üstelik Aslı’ya da aşık olmuştur. Yunus, peşini bırakmayan nişanlı biranda ortaya çıkan küçük bir kız çocuğu ve içine düştüğü polisiye olaylar yüzünden kendini hayatının rolünü oynarken bulur.


Reklamlar

Neredesin Birader Oyuncuları

Timur Acar (Yiğit ve Yunus Çakmak);

En son Kertenkele dizisinde izlediğimiz ünlü oyuncu 1 Ocak 1979 Sakarya doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü mezunudur. Avrupa Yakası dizisindeki performansı ile çıkış yakalayan başarılı oyuncu ardından rol aldığı Akasya Durağı dizisi ile şöhret sahibi oldu.

Gonca Sarıyıldız (Aslı Korkmaz);

10 Şubat 1986 Ankara doğumlu Türk oyuncu Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Tiyatrosu’nda oyunculuğa başlayan güzel oyuncu 2011 yılında ilk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşadı. Akabinde ise İnadına Yaşamak, Diğer Yarım, Bedel ve son olarak Seviyor Sevmiyor dizi kadrosunda yer aldı.


Reklamlar

Deniz Can Aktaş (Ali);

14 Eylül 1992 İstanbul doğumlu genç oyuncu daha önceden Tatlı Küçük Yalancılar ve Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol almıştır. Konservatuar mezunu olan genç oyuncu 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. Akabinde ise Ronaldo Burak karakterine hayat vermiş olduğu Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol almıştır.


Reklamlar

Hakan Bilgin (Memet Elverdi);

4 Nisan 1967 Samsun doğumlu usta oyuncu daha önceden Çiçek Taksi, Ruhsar, Yılan Hikayesi, Ece, Açık Mutfak, Geniş Aile, Yıldız Masalı, Suskunlar, İşler Güçler, Küçük Ağa ve son olarak Aşk ve Gurur dizi kadrosunda yer almıştır. Ayrıca Ali Kundili 2, Nereden Nereye, Deliormanlı ve Çakallar Dans serisinde rol almıştır.

Seren Deniz Yalçın (Sinem Arıcı);

1 Ocak 1994 İstanbul doğumlu oyuncu eğitimini Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde almıştır. Oyunculuk kariyerine 2008 yılında Unutma Beni dizisi ile başlayan genç oyuncu daha sonra sırası ile Aşk ve Günah, Tatlı İntikam ve Bir Deli Sevda adlı dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Emre Erçil (Kıbrıslı);

17 Mayıs 1971 İstanbul doğumlu oyuncu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Ulan İstanbul, Milat, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, İçerde ve İçimdeki Fırtına gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Kemal Uçar (Cüneyt);

29 Mart 1985 Adana doğumlu oyuncu Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Yüksek Bölümü mezunudur. Daha önceden Arka Sokaklar, Gece Gündüz, Sınıf, Ezel, Sen de Gitme, Yamak Ahmet, Güzel Çirkin, Yedi Güzel Adam ve Çanakkale Yüzyıllık Mühür gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Defne Yalnız (Zahide);

10 Mart 1948 Malatya doğumlu usta oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Kaynanalar, Sev Kardeşim, Eyvah Halam, Ah Kalbim, Yedikule Hayat Yokuşu, Çılgın Dersane Üniversitede ve Vatanım Sensin’in kadrosunda yer almıştır.

Ruhi Sarı (Kudret);

18 Mayıs 1972 Trabzon doğumlu oyuncu Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Yedi Numara, Yeditepe İstanbul, Sultan Makamı, Ruhun Aynası, Haziran Gecesi, Ezo Gelin, Aşk Yakar, Bahar Dalları, Yerden Yüksek, Diğer Yarım, Ulan İstanbul ve Kırgın Çiçekler gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Ülkü Hilal Çiftçi (Duygu);

11 Ocak 2009 Devrek doğumlu çocuk oyuncu daha önceden Karadayı, Arka Sokaklar, İki Dünya Arasında, Elif, O Hayat Benim, Kara Kutu, Arkadaşlar İyidir ve Kırgın Çiçekler’in kadrosundayer almıştır.

Dilan Telkök;

16 Eylül 1995 Sakarya doğumlu genç oyuncu Sakarya Üniversitesi Alman Dili Edebiyatı bölümü öğrencisidir. Ayrıca oyunculuk eğitimi alan gençoyuncu kaiyerine 2015 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde başlamıştır. Daha sonra ise Sevdef Avcı, Barış Kılıç ve Hande Soral’ın başrollerini paylaştığı Evlat Kokusu dizisinde rol almıştır.

Yasin Çam;

5 Eylül 1986 İstanbul doğumlu oyuncu daha önceden Yüksek Sosyete dizisinde rol almıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim alan başarılı oyuncu ilk kez Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk’ün başrollerini paylaştığı Yüksek Sosyete kadrosunda yer almıştır.

Abdullah Bulut;

27 Kasım 1984 İstanbul doğumlu oyuncu daha önceden Asi, Dinle Sevgili, Mazi Kalbimde Yaradır, Tövbeler Tövbesi, Araf Zamanı ve Kalbim 4 Mevsim gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Ulaş Bayhan;

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.