Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Mavera Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

1 hafta önce
Reklamlar

Mavera Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu
Reklamlar

TMC Film’den yeni bir dizi daha! Meryem’in yapımcılığını yapan TMC Film yeni bir diziye daha imza atıyor. Selin Tunç’un kaleme aldığı kod adı ”Mavera” olan dramanın yeni yılda ekran macerasına başlayacağı bekleniyor.

Dizi geçtiğimiz sezon 39 bölüm sonunda final yapan İçerde dizisi gibi tek sezonluk olacak. Usta oyuncu ve aynı zamanda yönetmenlik yapan Uğur Yücel’in rejisini üstleneceği dizinin masa üstü çalışmaları başlamış durumda. Uğur Yücel’in yönetmen koltuğunda oturacağı TMC Film’in Star Tv için hazırladığı yeni dizide bir karakteri de canlandırması planlanıyor ama bu durum henüz netlik kazanmadı.

Mavera, Uğur Yücel’in yönetmenliğinde Ocak’ta Star Tv ekranlarında..


Reklamlar

Mavera Konusu

Baba kız hikayesi olan dizi, babası ile yerleşik düzende olan bir adam ve annesini arayan bir kadının Antakya’da yollarının kesiştiğini anlatıyor. Üstüne üstelik işine içine Suriye ve yasa dışı örgütler de giriyor.

Mavera Oyuncuları

Şükrü Özyıldız;

18 Şubat 1988 İzmir doğumlu oyuncu Ege Üniversitesi’nde İşletme bölümünü kazanmış daha sonra Erasmus’la Portekiz’e giderek eğitimini orada tamamlamıştır. Daha önceden Derin Sular, Uçurum, Benim Hala Umudum Var, Ulan İstanbul, Şeref Meselesi, Tatlı Küçük Yalancılar ve Çoban Yıldızı’nda rol almıştır.


Reklamlar

Melisa Şenolsun;

24 Eylül 1996 İzmir doğumlu genç oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü öğrencisidir. Profesyonel oyunculuk hayatına Tatlı Küçük Yalancılar ile başlamış akabinde Kiralık Aşk ve Umuda Kelepçe Vurulmaz’ın kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Ezgi Şenler;

11 Şubat 1993 Ankara doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Modern Dans Bölümü mezunudur. Daha önceden Bodrum Masalı’nda rol almıştır.


Reklamlar

Gülçin Santırcıoğlu;

1 Ocak 1977 İzmir doğumlu oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuarı Sahne Sanatları Opera Şan Bölümü mezunudur. Daha önceden Gülpare, Elveda Rumeli, Yumurta, İki Çizgi, Ev, Doktorlar, Memlekette Demokrasi Var, Bir Çocuk Sevdim, Osmanlı Tokadı, Kara Ekmek, Oyun Bozan ve Diriliş Ertuğrul gibi projelerde rol almıştır.

Caner Şahin;

1 Ocak 1992 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Genç oyuncu daha önceden Babam ve Ailesi ile Tutsak dizilerinde rol almıştır.

Deniz Hamzaoğlu;

27 Kasım 1979 İstanbul doğumlu oyuncu daha önceden Karadayı, Durak, Hayat Şarkısı ve Marlon gibi projelerde rol almıştır.

Şebnem Hassanisoughi;

7 Aralık 1985 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Sanat Dalı mezunudur. Başarılı oyuncu daha önceden Dantel, Kılıç Günü, Firar, Kayıp Şehir, Tatar Ramazan, Bana Hicran De, Poyraz Karayel ve Vatanım Sensin’in kadrosunda yer almıştır.

Nik Xhelilaj;

5 Mart 1983 Arnavutluk Tirina doğumlu oyuncu 2010 yılından beri Kayıp Şehir, Üç Yol, Her Sevda Bir Veda, Zer ve Payitaht Abdülhamid gibi projelerde rol almıştır.

Uğur Yücel;

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.