Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Masum Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?

1 sene önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Berkun Oya’nın Bayrak adlı tiyatro oyunundan uyarlanan internet dizisi ”Masum” Kanal D’de seyirciyle buluşuyor.

17 Ağustos Perşembe günü televizyonda ilk kez seyirciyle buluşacak olan Masum‘un başrollerinde Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan gibi bir çok önemli isim yer alıyor.

Yapımcılığını D Productions’ın gerçekleştireceği, yönetmenliğini ise Seren Yüce‘nin yaptığı Masum Tv İlk kez 17 Ağustos Perşembe günü saat 20:00’da Kanal D’de.


Reklamlar

Masum Konusu;

Bir Türk ailesinin etrafından gerçekleşen olayları konu alan Masum hem polisiye hem dram türlerinin harmanlaması olacak.

Masum Oyuncuları;

Haluk Bilginer;

Usta oyuncu 5 Haziran 1954 yılında İzmir’de doğmuştur. Daha önce bir çok popüler dizide yer alan Bilginer Kaçak, ezel gibi popüler dizilerrin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Nur Sürer;

Başarılı oyuncu 21 Haziran 1954 yılında Bursa’da doğmuştur.En son 2014 yılında Bana Artık Hicran De dizisinde yer almıştır. Ayrıca Tatar Ramazan, Lale Devri, Sultan ve Asi gibi dizilerde de rol almıştır.


Reklamlar

Ali Atay;

Yakışıklı oyuncu 20 Nisan 1976 yılında Rize’de dünyaya gelmiştir. Atay şu sıralar ünlü oyuncu Hazal Kaya ile bir ilişki içerisindedir. 2011 yılında yayınlanmaya başlanan Leyla ile Mecnun dizisinde oldukça popüler olmuştur. Daha sonra ise Ben de Özledim ve Mutlu Ol Yeter isimli komedi dizilerinde rol almıştır.


Reklamlar

Okan Yalabık;

Genç ve başarılı oyuncu 13 Aralık 1978 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Seddülbahir 32 Saat dizisinde Cevat Paşa rolünde rol almıştır. Ayrıca Analar ve Anneler, Muhteşem Yüzyıl dizilerinde rol almıştır.

Serkan Keskin;

Başarılı oyuncu Müzisyen 25 Kasım 1977 yılında İzmit’te doğmuştur. En son Beş Kardeş’te Sait Başeğmez karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Ben de Özledim, Şubat, Leyla ile Mecnun gibi dizilerde rol almıştır.

Tülin Özen;

Güzel oyuncu 24 Aralık 1979 yılında İskenderun’da doğmuştur. Artvin kökenli bir ailenin çocuğudur. En son Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde Handan Sultan karakterine hayat vermiştir.

Bartu Küçükçağlayan;

Yakışıklı oyuncu 1 Ocak 1983 yılında Eskişehir’de doğmuştur. Daha önce bir çok dizi ve filmde rol almıştır bazıları ise şöyle; Binbir Gece (Gani), Kırlangıç (Semiz) ve en popüler olduğu dizi ise Yalan Dünya (Orçun) karakteridir.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.