Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Mahallenin Muhtarları 2017 Oyuncu Kadrosu Konusu Başrol Oyuncuları Nerede Çekiliyor?

7 ay önce
Reklamlar

Mahallenin Muhtarları 2017 Oyuncu Kadrosu Konusu Başrol Oyuncuları Nerede Çekiliyor?
Reklamlar

Bir dönemin efsane dizisi Mahallenin Muhtarları ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Oyuncu kadrosunda yine eski kadroda rol almış olan Erkan Can, Cihat Tamer, Esra Akkaya, Leman Çıdamlı, Filiz Taçbaş, Işık Aras ve Yalçın Gülhan’ın yer alacağı Mahallenin Muhtarları yakında seyirci ile buluşacak.

15 yıl aradan sonra seyirciyle yeniden buluşacak olan sevilen dizi hangi kanalda ekranlara gelecek henüz belli olmadı. Kısa bir süre içinde çekimleri başlayacak olan dizinin detaylı bilgilerini ilerleyen günlerde açıklayacağız.

Mahallenin Muhtarları Oyuncuları

Cihat Tamer (Muhtar);


Reklamlar

24 Şubat 1943 İstanbul doğumlu oyuncu daha önceden Bizimkiler, Mahallenin Muhtarları, Eşref Saati, Zoraki Koca, Umutsuz Ev Kadınları, Yalan Dünya, Böyle Bitmesin, Kiraz Mevsimi ve Altınsoylar gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Erkan Can (Temel);

1 Kasım 1958 Bursa doğumlu ünlü oyuncu daha önceden Mahallenin Muhtarları, Koçum Benim, Bıçak Sırtı, Kapalı Çarşı, A.Ş.K, Kara Para Aşk, Acı Aşk ve Bir Deli Sevda gibi dizilerde rol almıştır.


Reklamlar

Esra Akkaya (Şirin);

1 Ocak 1970 İstanbul doğumlu Türk oyuncu eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde almıştır. Daha önceden Yıldızlar Gece Büyür, Mahallenin Muhtarları, İnce İnce Yasemince, Muhteşem Yüzyıl, Böyle Bitmesin ve 20 Dakika gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Behiye (Filiz Taçbaş), Seher (Leman Çıdamlı), Şoför (Yalçın Gülhan), İğneci Handan (Işık Aras)


Reklamlar

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.