Kocaman Ailem Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu

9 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Mia Yapım Banu Akdeniz’in yapımcılığını üstlendiği Kocaman Ailem dizisinin senaryosunu Nuray Uslu, Şeyda Delibaşı, Aylin Eren ve Nergiz Herdem İnce kalem alıyor. Yönetmen koltuğunda Hakan İnan‘ın oturduğu Kocaman ailem dizisinin başrol oyuncuları Levent Ülgen, Emre Karayel, Aksel Bonfil ve Çağla Demir yer alırken kadroda ayrıca Buse Arslan Akdeniz, Zeynep Gülmez, Berkay Tulumbacı, Özlem Türkad, Necmi Yapıcı, Cihan Kurtaran, Zuhal Yalçın, Gülçin Hatıhan, Erman Okay ve Çiğdem Aygün yer alıyor.

Güçlü kadrosu ve sıcacık hikayesiyle Kocaman Ailem çok yakında Atv ekranlarında sizlerle…


Reklamlar

Kocaman Ailem Konusu;

Pastırma ve Sucuk fabrikaları olan Hulusi geçirdiği bir kaza sonucu ölümle burun buruna gelmiştir. Bu feci olayın başına gelmesi geçmişte işlediği kalp kırıklıklarını tamir edip helallik almak için hatırladığı 3 kadını bulması için oğlu gibi sevdiği Demir’i görevlendirir. bu üç kadından 3 çocuğu olduğunu öğrenen Hulusi’nin hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Kocaman Ailem Dizisi Oyuncuları;

Levent Ülgen (Hulusi) kimdir?


Reklamlar

8 Ağustos 1962 Ankara doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Yılan Hikayesi, Bizim Evin Halleri, En Son Babalar Duyar, Akasya Durağı, Bizim Okul, Salih Kuşu, Roman Havası ve Kiralık Aşk kadrosunda yer almıştır. Namı-değer hallederiz Kadir en son geçtiğimiz sezon erken final yapan Aşk ve Gurur’da rol almıştır.

Aksel Bonfil (Demir);


Reklamlar

Hulusi’nin en has adamı Demir.

Genç oyuncu Aksel Bonfil 1989 yılında İzmir’de doğmuştur. Oyuncu ve Yönetmen olan Bonfil Adana Altın Koza Ödülü sahibidir. Deliha 2 Filmiyle isminden sıkça söz ettirmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nden mezun olmuştur.


Reklamlar

Çağla Demir (Elif);

Hulusi’nin inatçı, delikanlı kızı Elif’e hayat veriyor.

1992 yılında Samsun’da dünyaya gelen genç oyuncu ilk dizisi Medcezir ile tanınmıştır. Sonrasında ise Kara Sevda dizisinde rol alan başarılı oyuncu şu sıralar ise Kocaman Ailem dizisinde boy gösterecek.

Özge Özder (Güzide Karaarslan); 

Güzel oyuncu 1 Nisan 1978 Ankara doğumludur. Son olarak Atv’de yayınlanan Kehribar dizisinde Adile Genştald Yarımcalı karakterine hayat vermiştir. Daha önce önce ise Ulan İstanbul, Umutsuz Ev Kadınları, Ömre Bedel, Umuda Kelepçe Vurulmaz gibi dizilerde de başrol oynamıştır.

Zeynep Gülmez (Jale);

Başarılı oyuncu 10 Temmuz 1974 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesinde tamamlamıştır. Güzel oyuncu en son Trt 1 ekranlarında yayınlanan Yeşil Deniz dizisinde rol almıştır.

Buse Arslan Akdeniz (Berrak);

Aşkı ciddiye almayan genç bir kız Berrak’a hayat veriyor.

Berkay Tulumbacı (Selim);

8 Haziran 1991 Kıbrıs doğumlu genç oyuncu eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde almıştır. Tiyatro ile oyunculuk kariyerine başlangıç yapan genç oyuncu ilk deneyimini 2010 yılında Sessiz Gece adlı kısa filmde yaşamıştır. Televizyon dünyasında ise 2015 yılında başrollerini Özlem Yılmaz, Engin Hepileri ve Altan Erkekli’ni paylaştığı Kara Ekmek dizi kadrosunda yer almıştır.

Emre Karayel (Şinasi);

Başarılı oyuncu 18 Ekim 1972 yılında Adana’nın Kadirli ilçesinde doğmuştur. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünü bitirdikten sonra TRT ‘de kurulum ve çocuk programları hazırlamaya başladı. Daha çok Bir Kadın Bir Erkek isimli sitcom ile tanınan Karayel, Trt ekranlarında yayınlanan Ablam Böyle İstediğiniz dizisiyle oyunculuk hayatına başlamıştır. Sonrasında ise Kuzenlerim, Bir İstanbul Masalı, Gümüş, Kurtlar Vadisi Pusu, Canım Ailem gibi dizilerde yer almıştır.

Necmi Yapıcı (Naci);

Usta oyuncu 18 Mart 1972 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. En son Vezir Parmağı Filminde Kamil karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Erman Okay (Yaşar);

Gülçin Hatıhan (Nurten);

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.