Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Klavye Delikanlıları Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir: Oyuncu Kadrosu

2 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Çakallarla Dans serisini yazıp yöneten Murat Şeker’in yönetmen koltuğunda oturduğu yeni dizi ”Klavye Delikanlıları” bu akşam Show TV’de seyirciyle buluşuyor.. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği senaryosunu Murat Şeker ile Ali Tanrıverdi kaleme aldığı dizinin başrollerinde Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın ve Vildan Atasever yer alıyor.

Show Tv’de ekranlara gelecek olan dizide Klavye Delikanlıları’nın hem sanal hemde gerçekte başlarından geçen tehlikeli maceraları anlatılacak. Komedi/Aksiyon türündeki yeni dizi Klavye Delikanlıları ilk bölümüyle bu akşam Show Tv’de.

Klavye Delikanlıları Konusu

Kerem ile Bayram küçüklükten bu yana insanlarla hiç iletişime geçmedikleri için asosyal büyümüş ve bütün vakitlerini bilgisayarda geçirmişlerdir. İnsanların yüzlerine söyleyemediklerini bilgisayar ortamından söyleyip üstüne üstelik bir de para kazanıyorlardır. Olayın kısacası Trol olmuşlar. Bayram’ın Amerika’dan dönen kuzeni Volki ise bizimkilerden farklı bir karaktere sahiptir. Dijital dolandırıcılık yapmak için ekip kuruyordur. Volki, Bayram ve Kerem’i de kendi gibi peşine takıp yeni nesil dolandırıcılık şebekesine karıştırır. Ekibin bir diğeri ise Seyran’dır. Hem zekası hemde güzelliği sayesinde prim yapmaktadır. Genellikle zenginleri kredi kartları üstünden dolandırmayı planlayan ekibimizi bol aksiyonlu aşırı komik bir yolculuk bekliyordur.


Reklamlar

Klavye Delikanlıları Oyuncuları

Kaan Yıldırım (Kerem),

24 aralık 1986 İstanbul doğumlu oyuncu Atölye Craft’da Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır. Daha önceden Kayıp, Ulan İstanbul, Adı Mutluluk ve Kalbim Yangın Yeri’nin kadrosunda rol almıştır. Kayıp dizisi ile başladığı oyunculuk serüveninde en son Kalbim Yangın Yeri dizisinde başrolde yer almıştır.

Selen Seyven (Selen),

2 Nisan 1986 Ankara doğumlu oyuncu eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde almıştır. Daha önceden Büyük Buluşma, Genco, Doludizgin Yıllar, Doktorlar, Kapalı Çarşı, Avrupa Avrupa, Kocamın Ailesi ve O Hayat Benim gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Rasim Öztekin (Hiko Dayı),

14 Ocak 1959 İstanbul doğumlu usta oyuncu daha önceden Paşa Baba Konağı, Hırsız Polis, Eyvah Halam, Geniş Aile, Kardeş Payı ve Seksenler gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Gül Onat (Semiha Tanrıverdi),

22 Kasım 1953 İzmir doğumlu oyuncu daha önceden İkinci Bahar, Çarli İş Başında, Kibar Ana, Sihirli Annem, Adanalı, Lale Devri, Kaderimin Yazıldığı Gün ve Hangimiz Sevmedik gibi dizilerde yer almıştır.

Vildan Atasever (Seyran),

26 Temmuz 1981 Bursa doğumlu oyuncu Kutluğ Ataman’ın yönettiği İki Genç Kız filmi ile profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Akabinde Kurtlar Vadisi, Kadın İsterse, Bıçak Sırtı, Yaralı Yürek, Başrolde Aşk, Osmanlı Tokadı, Yaz’ın Öyküsü ve Muhtşem Yüzyıl Kösem gibi dizlerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Ali Barkın (Bayram),

1 Ocak 1985 Ankara doğumlu oyuncu Vancouver Film School Sinema ve Televizyon Bölümü mezunudur. 2009-2012 sezonunda rol aldığı Deniz Yıldızı dizisi ile profesyonel oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Akabinde sırası ile Eski Hikaye, Kırımlı ve Yeşil Deniz gibi projelerde rol almıştır.

Uraz Kaygılaroğlu (Kuzen Volki),

30 Haziran 1987 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunudur. 2008 yılında yönetmenliğini Ersoy Güler’in yaptığı Milyonda Bir adlı dizi ile profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Akabinde Ejder Kapanı, Es Es, pis Yedili, Harem ve Yedi Güzel Adam gibi projelerde rol alan başarılı oyuncu son olarak Baba Candır’ın kadrosunda yer almıştır.

Sinan Çalışkanoğlu (Veli),

26 Ocak 1978 İstanbul doğumlu oyuncu eğitimini Akademi İstanbul Tiyatro Bölümü’nde almıştır. 2002 yılında Sibel Kocataş’ın yönettiği En Son Babalar Duyar dizisi ile profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Daha önceden Hayat Bilgisi, Davetsiz Misafir, Selena, Türk Malı, Yahşi Cazibe, Türkün Uzayla İmtihanı, Bir Yastıkta ve Kertenkele’nin kadrosunda yer almıştır. Bu sezon Şinasi Yurtsever’le birlikte sunduğu İlk Buluşma programıyla ününe ün katmıştır.

Seray Sever (Güneş Kirte),

27 Şubat 1973 istanbul doğumlu oyuncu Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunudur. Daha önceden Dadı, Esir Şehrin İnsanları, Kurtlar Vadisi, Çocuklar Ne Olacak, Yalancı Romantik, Küçük Hesaplar ve Yalan Dünya gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Cengiz Küçükayvaz (Kamil Şeker),

30 Temmuz 1967 Uşak doğumu oyuncu İzmir 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Çiçek Taksi, Çılgın Bediş, Reyting Hamdi, Cennet Mahallesi, Sevda Tepesi, Acemi Cadı, Sardunya Sokağı, Yasak Elma, Kız Annesi ve Kertenkele’nin kadrosunda yer almıştır.

Filiz Taçbaş (Neriman Şeker),

1 Ocak 1964 İzmir doğumlu oyuncu 1992 yılında dönemin başarılı dizisi Mahallenin Muhtarları ile profesyonel oyunculuk hayatına başlangıç yapmıştır. En son Arka Sokaklar’da Rıza Komiser’in eşi Ayla’yı canlandırmıştır.

İpek Tanrıyar (Nergis),

25 Ekim 1980 İstanbul doğumlu oyuncu Trakya Üniversitesi Turizm Bölümü mezunudur. Daha önceden Karate Can, Belalım Benim, Karaoğlan, Serseri, Emret Komutanım, Sıla, Kendi Okulumuza Doğru ve Gecekondu adlı dizilerde sahne almıştır.

Mert Asker (Tahir Tanrıverdi),

Daha önceden Yalancı Bahar, Sudan Bıkmış Balıklar, Sana Bir Sır Vereceğim, Yedi Güzel Adam ve Rüzgarın Kalbi gibi dizi kadrosunda yer almıştır.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.