Kızım ve Ben Filmi Nerede Çekildi Oynandı Set Fotoğrafları!

5 ay önce
Reklamlar

Kızım ve Ben Filmi Nerede Çekildi Oynandı Set Fotoğrafları!
Reklamlar

Gerçek bir hikayeden beyazperdeye uyarlanan ve etkileyici hikayesiyle dikkat çeken ”Kızım ve Ben” filminin nerede çekildiği belli oldu. Kızım ve Ben Tv’de İlk Kez bu akşam saat 20:00’de Fox Tv’de ekranlara gelecek.

Murat Gürvardar’ın hem senaristliğini hemde yönetmenliğini yaptığı polisiye dram filmi Kızım ve Ben de Cemal Ünal, İrem Helvacıoğlu, Zülal Memişoğlu, Cem Cücenoğlu, Cengiz Kurtoğlu, Ömür Arpacı ve Gizem Hatipoğlu gibi deneyimli ve genç isimler yer alıyor. Polisiye dram türünde çekilen filmin çekimleri ise İstanbul’un çeşitli semtlerinde gerçekleştirildi.


Reklamlar

Zengin bir ailenin tek varisi olan Doruk hayalini kurduğu polis akademisine girmiş ve akademiyi birincilikle bitirmiştir. Bir operasyon esnasında tanıştığı Serap’la evlenir ve kısa sürede kızları olur. Serap kızları Zeynep doğduktan sonra evi terk ederken özel harekat polisi Doruk kızına hem annelik hemde babalık yapmak durumunda kalır. Kızı Zeynep’le aralarında güzel bir bağ oluştuğu sırada evi terk edip giden Serap çıkagelir. Serap’ın tekrar gelmesiyle baba kızın hayatında zorlu bir dönem başlar.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.