Kızım Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?

9 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Eylül’de Tv 8 ekranlarında yeni bir uyarlama dizi ekranlara gelecek. My Fair Lady isimli Kore yapımı dizinin ismi ise Kızım olarak ekranlara gelecek. Dizinin oyuncu görüşmeleri devam ederken görüşülen başrol isimleri arasında Beren Gökyıldız, Buğra Gülsoy ve Leyla Lydia Tuğutlu‘nun ismi geçiyor. Kızım dizisinin yapımcılığını ise daha önce Anne, Yasak Elma, Kadın gibi dizileri de hazırlayan Med Yapım üstleniyor…

Kızım Konusu;


Reklamlar

8 yaşında olan Öykü yaşıtlarından farklı olarak empati duygusu ve algısı çok yüksek bir kızdır. Doğduğundan bu tarafa teyzesi ile birlikte yaşan Öykü teyzesinin kendisini terk etmesiyle hiç bilmedi babası Demir’i bulmak için yola çıkar. Babasını Demir ise yetimhanede yetişmiş işi gücü olmayan dolandırıcı biridir.

Öykü’nün Demir’i bulduğu gün hapse giren Demir’i hakim kızı Öyküye bakma şartıyla serbest bırakır. Ancak Demir Öykü ile birlikte yaşamak istememektedir. Bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken de diğer yandan büyük bir vurgun yapmaya hazırlanmaktadır. Soymaya çalıştıkları Candan ise sakin görünen yapısının ardında büyük acılar gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların bilmediği ise Öykü’nün çok büyük bir hastalığının olduğudur.


Reklamlar

Kızım Dizisi Oyuncuları;

Beren Gökyıldız (Öykü);

Çocuk yaşta oyunculukta zirve yapmış oyunculardandır. Bere 29 Eylül 2009 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Fox ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi dizisinde Pelin karakterine hayat vermiştir. Genç oyuncu daha önce Anne dizisinde gösterdiği mükemmel performansıyla herkes tarafından beğenilen bir oyuncu haline gelmiştir.


Reklamlar

Buğra Gülsoy (Demir);

22 Şubat 1982 Ankara doğumlu oyuncu Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunudur. Kıbrıs Türk Devlet Tiyatroları’nda sahne alarak oyunculuğa başlayan deneyimli oyuncu daha önceden Aşk Yeniden, Bana Hicran De, Eski Hikaye, Kuzey Güney, Fatmagül’ün Suçu Ne? ve Unutulmaz’ın kadrosunda yer almıştır. Son olarak ise 8.Gün dizisinde Ozan karakterine hayat vermiştir.


Reklamlar

Leyla Lydia Tuğutlu (Candan);

Güzel oyuncu 29 Ekim 1989 yılında Almanya’nın Berlin kentinde dünyaya gelmiştir. en son Kanal D ekranlarında yayınlanan Tatlı İntikam dizisinde Pelin karakterine hayat vermiştir. Leyla Lydia Tuğutlu 2008 de Miss Turkey 2008 güzellik yarışmasında birinci olmuştu. Oyunculuk hayatına ise 2009-2010 yılları arasında ”ES-ES” dizisiyle adım attı. Lyla Lydia Tuğutlu Kimdir; Yaş:28 Boy:173 Kilo: 62 Saç Rengi:Açık kahverengi Göz Rengi:Kahverengi Burcu:Akrep

Serhat Teoman,

genç ve yakışıklı oyuncu Serhat 4 Haziran 1984 tarihinde Diyarbakır’ da Dünya’ ya gelmiştir. Babasının asker olmasından dolayı Serhat birçok ilde bulunmuştur. İzmir’ de Buca Endüstri Meslek Lisesi Elektronik Bölümü’ nden mezun olduktan sonra Üniversite hayatını yine İzmir’ de, İzmir 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ nde tamamlamıştır. Kuzey Güney, Uygun Adım Aşk, Yalancı Yarim, Avrupa Yakası ve bilinen bir çok dizide oynayan yakışıklı oyuncu son olarak 2013 yılında Bugünün Saraylısı adlı dizide rol almıştır. Son olarak ise Anne dizisinde Sinan Komiser karakterine hayat vermiştir.

Tugay Mercan,

10 Aralık 1982 İstanbul doğumlu oyuncu Haliç Üniversitesi Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü mezunudur. Oyunculuğa Bakırköy Belediye Tiyatro’larında başlamıştır. Kollama, Es Es, Suskunlar, A.Ş.K, Asla Vazgeçmem ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır. En son ise Kayıtdışı dizisinde rol almıştır.

Sinem Ünsal,

2. defa bir projede yer alacak olan Sinem Ünsal 1993 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Sofita Menajerlik’in oyuncusudur. ilk deneyimini Çoban Yıldızı dizisinde yaşayan güzel oyuncu yeni dizisi Kızım kadrosuna da dahil oldu. Daha önce ise Siyah Beyaz Aşk dizisinde Gülsüm karakterine hayat vermiştir.

Suna Selen,

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.