Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kırlangıç Fırtınası Ülfet Kimdir? Emel Çölgeçen Yeni Dizisi

11 ay önce
Reklamlar

Kırlangıç Fırtınası Ülfet Kimdir? Emel Çölgeçen Yeni Dizisi
Reklamlar

Yakında Fox TV de izleyicileri ile buluşacak olan Kırlangıç Fırtınası adlı dizi büyük yankı uyandırdı. Başrollerini Emel Çölgeçen, Fikret Kuşkan ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimlerin paylaştığı dizide Meltem Cumbul daha önce sette çocuk oyuncu olduğu için setten ayrılacağını beyan etmişti. Meltem Cumbul’ un yerine ise Emel Çölgeçen geldi.

Emel Çölgeçen Kimdir; daha önce Poyraz Karayel dizisinden izleyicilerin hafızasına kazınan güzel oyuncu 9 Temmuz 1976 tarihinde İstanbul’ da Dünyaya gelmiştir. İlk dizi kariyerine 1994 yılında çekilen Gülşen Abi adlı dizide rol alarak başlamıştır. Son olarak da Poyraz Karayel dizisinde Sema karakterini canlandırmıştır.

Dizinin konusunu özet geçecek olursak; Ülfet evlilik dışı hamile kalmakta ve çocuğunu doğurduktan sonra ağabeyi Kudret’ e vermek zorunda kalıyor. Aynı zamanda da Kudret’ in eşi Meryem de hamiledir ve Meryem’ de doğum yapar. Kudret Ülfet’ in çocuğunu da alıp kendi çocuğuyla ikiz doğmuş gibi davranır… Ve olaylar bu şekilde karışık bir hal alır.


Reklamlar

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.