Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kırlangıç Fırtınası Şahin Ölecek mi? Ölüyor mu? Ekin Mert Daymaz Diziden Ayrılıyormu

8 ay önce
Reklamlar

Kırlangıç Fırtınası Şahin Ölecek mi? Ölüyor mu? Ekin Mert Daymaz Diziden Ayrılıyormu
Reklamlar

Yakında Fox TV de yayınlanacak olan yeni dizinin konusu oldukça iddaalı. Başrollerini Emel Çölgeçen, Fikret Kuşkan ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimlerin paylaştığı dizinin yapımcılığını ise Limon Film üstleniyor.

Şahin yıkılan ahırdan kurtulmayı başarsa da hala hastanede yaşam kalım mücadelesi vermektedir. Doktorlar en son şok vererek duran kalbini çalıştırmaya çalışıyorlar. Şahin ölecek mi sorusunun cevabı ise henüz netlik kazanmasa da senaryo gereği ölmeyeceğini düşünüyoruz.

Kırlangıç Fırtınası ‘nın Senaryosunu ise Erken Birgören ve Betül Yağsağan‘ a ait. Dizide Ülfet evlilik dışı hamile kalmaktadır. Ancak çocuk doğunca mecburen abisi Kudret‘ e verir. Kudret’ in eşi Meryem de doğum yapar ve Ülfet’ in çocuğu ile Kudret’ in çocuğu ikiz gibi tanıtılır. İşler karışır…


Reklamlar

Yakışıklı oyuncu Ekin Mert Daymaz ise dizide Şahin karakterini canlandırmakta. Ekin Mert Daymaz Kimdir; yakışıklı ve genç oyuncu 2 Aralık 1990 yılında Hollanda’ da Dünyaya gelmiştir. Dizi kariyerine 2014 yılında ilk rol aldığı Not Defteri dizisi ile başlamıştır. Sonra da Çilek Kokusu adlı dizide rol almıştır. Son olarak da 2016 yılında Hayat Sevince Güzel adlı dizide izleyicilerin karşısına çıkmıştı.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.