Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kırlangıç Fırtınası İnci Kimdir? Tülin Yazkan Yeni Dizisi

12 ay önce
Reklamlar

Kırlangıç Fırtınası İnci Kimdir? Tülin Yazkan Yeni Dizisi
Reklamlar

Fox TV yine iddialı bir dizi izleyicilerine kaliteli bir dizi sunmayı planlıyor. Yakın zamanda başlayacak olan Kırlangıç Fırtınası adlı dizinin oyuncu kadrosu ve konusu da belli oldu. Üstelik tanıtım için fragman yayınlandı. Şimdi ise izleyiciler dört gözle dizinin ilk bölümünü merak etmeye başladılar.

Dizinin senaryosu Erkan Birgören’ e ait. Diğer yandan da yönetmen koltuğunda ise Altın Portakal ödülüne sahip usta yönetmen Emine Fulya Yavuzoğlu oturuyor. Dizide gayri meşru bir çocuğu olan Ülfet zor durumda kalır ve çocuğu abisi Kudret’ e teslim eder. Ancak bu hiç de iyi bir fikir olmayacak…

Genç ve güzel oyuncu Tülin Yazkan ise dizide İnci karakteri ile karşımıza çıkacak. Tülin Yazkan (İnci) Kimdir; genç oyuncu 26 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul’ da Dünyaya gelmiştir. Türk dizi ve sinema oyunculuğu yapmaktadır. Oyunculuk eğitimini ise Beykent Üniversitesinde aldı. Kariyerine 2014 yılında çekilen ve yayınlanan Yılanların Öcü adlı dizi ile başladı. Sonraları ise Yaz’ ın Öyküsü, Bodrum Masalı gibi dizilerde de rol aldı.


Reklamlar

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.