Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kırlangıç Fırtınası Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?

9 ay önce
Reklamlar

Kırlangıç Fırtınası Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?
Reklamlar

Limon Film‘in yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Kırlangıç Fırtınası ilk bölümü ile 6 mart 2017 pazartesi Fox Tv ekranlarında sizlerle… Kırlangıç Fırtınası Fragmanlarını buradaki bağlantıyı kullanarak izleyebilirsiniz.

Muhteşem bir dram dizisinin senaryosunu yazması için Karagül’ün senaristi Erkan Birgören ‘e senaryo yazdırılmaktadır. Dizinin yönetmenliğini ise Emine Fulya Yavuzoğlu gerçekleştirecek. Dizinin Başrollerini ise Emel Çölgeçen, Fikret Kuşkan, Ebru Aykaç, Ekin Mert Daymaz ve Gün Akıncı paylaşıyor


Reklamlar

Kırlangıç Fırtınası Konusu;

Kudret’in kardeşi Ülfet evlilik dışı bir çocuk sahibi olur. Bu sırada Kudret’in eşi de hamiledir ve yakın zaman içerisinde doğum olduğu sırada kardeşinin bebeğini de birlikte doğduğunu ikiz olduğunu herkese söyler. Aradan seneler geçmiş Şahin ve Yusuf kardeş gibi büyümüşlerdir. Meryem ve Ülfet’te gerçeklerden habersizdir, Kudret ise hangisinin kendi çocuğu olduğunu bilmemektedir. Doğumu yaptıran Fikret Ana ise yıllardır içinde tuttuğu bu sırrı ne kadar daha içinde tutmaya çalışacaktır. Bu vicdan azabından kurtulmak istemektedir.

Kırlangıç Fırtınası Oyuncu Kadrosu (Karakterleriyle);

Kırlangıç Fırtınası Oyuncuları;

Fikret Kuşkan (Kudret);

Başarılı oyuncu 22 Nisan 1965 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Fox ekranlarında yayınlanan Çifte Saadet dizisinde Metin karakterine hayat vermiştir.


Reklamlar

Ebru Aykaç (Meryem);

Güzel oyuncu 7 Şubat 1975 yılında Manisa’da doğmuştur. En son 2015 yılında Beyaz Yalan dizisinde Asude karakterine hayat vermiştir.


Reklamlar

Emel Çölgeçen (Ülfet);

Güzel oyuncu 9 Temmuz 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. En Son Kanal D ekranlarında yayınlanan Poyraz Karayel isimli dizide Sema karakteri ile isminden sıkça söz ettirmiştir.


Reklamlar

Ekin Mert Daymaz (Şahin);

Yakışıklı genç oyuncu 2 Aralık 1990 yılında Hollanda’da doğmuştur. 2014 yılında rol aldığı ilk dizi olan Not Defteri’nden sonra Çilek Kokusu dizisinde Volkan, 2016 yılında Hayat Sevince güzel isimli dizide de Savaş karakteri ile ön plana çıkmıştır.

Gün Akıncı (Yusuf);

Genç oyuncu Eylül 1988 yılında İsntabul Kadıköy’de dünyaya geldi. Yakışıklı oyuncu daha önce Nescafe reklamlarında rol almıştır.

Damla Aslanalp (Maral);

Güzel oyuncu 01 Ocak 1990 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Diğer ismi ise Nergiz’dir. 1,75 boyu, 50kg, Yeşil Gözlü Kestane rengi saçları vardır. En son yine Fox ekranlarında yayınlanan Hayat Sevince Güzel isimli dizide Zeynep karakterine hayat vermiştir.

Deniz Bolışık (Zehra),

Güzel oyuncu 31 Temmuz 1982 yılında Ankara’da doğmuştur.  Genç oyuncu en son Aşkın Bedeli, Canan Nazlı Yarim gibi dizilerde de yer almıştır.

Perihan Ünlücan (Reyhan),

Tülin Yazkan (İnci),

Ozan Osmanpaşaoğlu (Akın),

AYŞENİL ŞAMLIOĞLU (Fikret);

İNANÇ KONUKÇU (Hikmet);

Yıldırım Gücük (Ahmet);

GONCA CİLASUN (Sultan);

ASLIHAN BÜYÜKDERELİ (Nergis);

DENİZ ORAKÇI (Çiçek);

GÜRKAN GÜNAL (Cengiz);

 

ERGÜL COŞKUN (Hamdiye);

Gökhan Azlağ (Genç Kudret);

Zeynep Elçin (Genç Ülfet);

Atakan Yarımdünya (Yadigar),

atakan-yarimdunya-kimdir

Haluk Cömert (Maksut);

Usta oyuncu 1 Şubat 1959 yılında Ankara’da doğmuştur. Başarılı oyuncu en son Emanet dizisinde Bedri karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Adını Kalbime Yazdım (Mahmut), Yol Ayrımı (İsmet İnönü), Sultan (Bekir), Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi  (Necip Başkan) dizilerinde de rol almıştır.

haluk-comert-kimdir

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
1 Yorum Yapıldı
  1. baran dedi ki:

    Baran kıLıC