Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kırgın Çiçekler 3. Sezon Oyuncu Kadrosu Yeni Katılan Ayrılan Oyuncular

7 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Başrollerinde Özgür Çevik, İpek Karapınar, Hazar Motan, Gökçe Akyıldız, Arif Diren ve Biran Damla Yılmaz gibi deneyimli ve genç isimlerin yer aldığı Kırgın Çiçekler 3. sezonuna yeni isimler dahil oldu.

Serkan ve Defne’nin kardeşi rolünde Miray Akay, onların öz annesi rolünde ise Melisa Sözen olacak. Cemre ve Kader’e ise erkek arkadaş rollerinde Gürbey İleri ve Aras Aydın eşlik edecek.

Kırgın Çiçekler Yeni Gelen Ayrılan Oyuncular Kimler?


Reklamlar

Gürbey İleri;

13 Şubat 1988 İstanbul doğumlu genç oyuncu Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. Ayrıca Akademi Kenter Tiyatro bölümünde oyunculuk eğitimi almıştır. 2012 yılımda Arka Sıradakiler dizisi ile oyunculuğa başlamış olan başarılı oyuncu daha sonra sırası ile Kalbim Seni Seçti, Muhteşem Yüzyıl, Yasak ve Kaderimin Yazıldığı Gün gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Aras Aydın;

2 Temmuz 1989 Eskişehir doğumlu genç oyuncu eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda almıştır. 2010 yılında Öğretmen Kemal dizisi ile oyunculuğa başladıktan sonra rol aldığı Şevkat Tepe dizisi ile ekranlarda tanınmıştır. Ardından Kiraz Mevsimi dizisi ile şöhret kazanan başarılı oyuncu son olarak Altınsoylar dizi kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Melisa Sözen;

Türk oyuncu 6 Temmuz 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Pera Güzel Sanantlar Lisesi Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra 2001 yılında Bana Şans Dile filminin seçmelerine katılarak ilk rolünü almıştır. Akabinde yine Çağan Irmak’ın çekmiş olduğu Çemberimde Gül Oya dizisinde rol almış ve ekranlarda tanınmıştır. Daha sonra ise sırası ile Bıçak Sırtı, Bir Bulut Olsam, Muhteşem Yüzyıl, Şubat ve Kış Uykusu gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Miray Akay;

17 Temmuz 2000 Ukrayna doğumlu genç oyuncu, 3 yaşından itibaren oyunculuk yapmaktadır. 20 dakika dizisi ile ekranlarda tanınan oyuncu bu zamana kadar Bitmeyen Şarkı, Benim Adım Gültepe ve Güneşin Kızları gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
2 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    Kırgın çiçeklerdeki Ejder rolü Tayanç Ayaydın’a hiç yakışmamış

  2. Anonim dedi ki:

    Sakarya Fırat dizisindeki Osman rolünden sonra Tayanç Ayaydına kırgın çiçeklerdeki Ejder rolü hiç yakışmamış