Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kertenkele Kedi Kız (Zeynep) Kimdir? Maskeli Kız Kim? Asena Tuğal Kedi Kız

1 sene önce
Reklamlar

Kertenkele Kedi Kız (Zeynep) Kimdir? Maskeli Kız Kim? Asena Tuğal Kedi Kız
Reklamlar

Atv’nin sevilen komedi dizisi Kertenkele’ye yeni sezondan Kedi maskeli bir oyuncu dahil oldu. Gündüzleri Zeynep,  Geceli Kedi kız olan oyuncumuzun ismi Asena Tuğal ve dizide Zeynep Şanlı karakterine hayat verecek.

Akıncı gibi adalet için hiç bir beklentisi olmadan geceleri kendi yöntemleri ile kötü insanları cezasını veren bir kahramandır. Çok yetenekli ve mükemmel bir dövüş yöntemiyle İstanbul’da nam salmıştır. Hızlı hareket ettiği ve rahat tırmanabildiği için Kedi Kız lakabını almıştır.

Ekrem Şanlı canından çok sevdiği torunu Zehra’yı öldüren Ejder’den intikam almak için 2 sene önce tutmuştur Kedi Kızı. Şimdiye kadar hiç aşık olmamış aşkada inanmayan Kedi kız sürekli kendisini yakalamaya çalışan Murat Komisere aşık olur.


Reklamlar

Asena Tuğal Kimdir?

Güzel oyuncu 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2000 yılından beridir çeşitli tv kanallarında haber muhabiri olarak görev almıştır. 2006 yılıdna Star Tv’de yayınlanan Miss Turkey’de 4. olmuştur. İlk televziyon dizisi ise 2008 yılında yayınlanan Akasya Durağıdır. Daha sonraları ise Ömre Bedel, Öğretmen Kemal ve son olarak Filinta dizisinde rol almıştır.


Reklamlar

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
3 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    zeynep murat hep aklmda

  2. :D dedi ki:

    😀

  3. kadir dedi ki:

    lan kaa kedi zehramı beyler ?