Kardeş Çocukları Dizisi Oyuncuları Konusu ve Haberleri

5 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Gold Film’den yeni bir dizinin hazırlıklarını başladığı haberi yayınlandı. Kardeş Çocukları ismiyle ekranlara gelecek olan yeni dizisinin erkek başrol oyuncusu Mehmet Aslantuğ oldu.

Ekim ayında çekimlerine İstanbul’da başlanılacak olan Kardeş Çocukları dizisini Sırma Yanık kaleme alıyor.. Yapımcılığını Gold filmin üstlendiği Kardeş Çocukları dizisi Kasım’da Star Tv’de ekranlara gelmesi planlanıyor.


Reklamlar

Kardeş Çocukları Dizisi Konusu;

Birbirinden tamamen farklı hayatlar yaşayan Ümran ve Umay’ın yıllar sonra yolları kesişecek ve onların kaderleri kızları olan Hayal ve Hayat’ın en büyük sınavları olacak.

Kardeş Çocukları Dizisi Oyuncuları;

Mehmet Aslantuğ (Profesör Yıldırım Saner);


Reklamlar

Usta oyuncu 25 Eylül 1961 yılında Ordu’nun Çarşamba ilçesinde dünyaya gelmiştir. Lise sonuna kadar Samsun’da eğitim gören başarılı oyuncu öğrencilik yıllarında tiyatro yapmaya başladı. 1996 yılında kendisi gibi oyuncu olan Arzum Onan ile evlendi. İlk dizisi olan Sıcak Saatler ile iyice tanınır bir oyuncu olmayı başardı. Sonrasında ise Bir İstanbul Masalı, Hanımın Çiftliği, Racon: Ailem İçin ve son olarak da Gecenin Kraliçesi dizisinde rol almıştır.

Ayça Bingöl (Ümran);


Reklamlar

Başarılı oyuncu 16 Ocak 1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. En son Babam ve Ailesi dizisinde rol alan güzel oyuncu ayrıca Öyle Bir Geçer zaman Ki, Benim Adım Gültepe gibi çok başarılı işlerde yer almıştır.

Nur Fettahoğlu (Umay);


Reklamlar

12 Kasım 1980 Almanya doğumlu olan güzel oyuncu En son Filinta dizisinde rol almıştır.

Furkan Andıç (Volkan);

1 Ocak 1990 İstanbul doğumlu Türk oyuncu daha önceden Adını Feriha Koydum, Umutsuz Ev Kadınları, Yağmurdan Kaçarken, Aşk Ekmek Hayaller, Kaçak Gelinler, Kırgın Çiçekler ve Tatlı İntikam gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır. 2012 yılında başrollerini Hazal Kaya, Vahide Perçin ve Çağatay Ulusoy’un paylaştığı Adını Feriha Koydum dizisi ile oyunculuğa başlangıç yapmıştır. 2014 yılında başrollerini Selin Şekerci, Açelya Topaloğlu ve Deniz Baysal’la paylaştığı Kaçak Gelinler dizisi ile şöhret basamaklarını hızla tırmandı.

Murat Daltaban;

16 Ekim 1966 Ankara doğumlu Türk oyuncu Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih, Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunudur. Kınalı Kar dizisi ile ekranlarda tanınan başarılı dizideki performansı ile çok beğenilmişti. Ardından 2 sezon rol aldığı Hırsız Polis dizisiyle çıkış yakaladıktan sonra Fatmagül’ün Suçu Ne?, Böyle Bitmesin ve Poyraz Karayel gibi önemli dizilerin kadrosunda yer aldı. En son ise Çoban Yıldızı dizisinde rol almıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.